روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 373
  • 769
  • 1,387,375
مچکریم آقای ترامپ!

قطر از کشورهای عربی حوزه‌ خلیج فارس و مصر جدا شده است و به ایران و ترکیه نزدیک شده است. امروز ایران توانسته قطر از مهم‌ترین کشورهای عربی را وارد زمین بازی خود کند. این شکار بزرگ حتی اگر برای کوتاه مدت هم باشد برای ایران یک پیروزی بزرگ است. شاید این پیروزی در زمان فرد دیگری به غیر از ترامپ اتفاق نمی‌افتاد.
روسای آمریکا معمولا تلاش می‌کنند اختلاف‌های ایجاد شده میان متحدان خود را با مذاکره حل کنند اما ترامپ این کار را انجام نداد و در میان دعوای عربستان و قطر اعلام کرد «قطر حمایت از “تروریسم” را فورا متوقف کند» و لحظاتی بعد کاخ سفید تلاش کرد این حرف های ترامپ را ماست مالی کند و بگوید منظور ترامپ همه کشورهاست.
تصمیمات ترامپ از زمان حضور در کاخ سفید تا به امروز به نفع ایران بوده است. ایران باید از فرصت ترامپ بهترین استفاده را کند. شاید ترامپ تنها ۴ سال در راس قدرت در آمریکا باشد. دولت دوازدهم باید تمام گل‌های خود را در زمان ترامپ وارد دروازه آمریکا کند.
به زبان ساده می‌توان گفت ایران باید به رییس جمهور آمریکا بگوید مچکریم آقای ترامپ!!/عصر ایران

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز