روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 786
  • 889
  • 993,817
میخ‌ کوب کردن سیاست‌های ارزی با دلار ۴۲۰۰ تومانی

صمد حسن‌زاده ، رئیس اتاق بازرگانی تبریز گفت: میخ‌ کوب کردن سیاست‌های ارزی کشور با دلار ۴۲۰۰ تومان اقدام خوبی بوده ولی به علت عدم مدیریت، میلیاردها تومان سرمایه ملی توسط افراد سودجو به تاراج رفته و تمام خسارت‌ها و بی نظمی به قشر ضعیف جامعه تحمیل شده است.
صمد حسن‌زاده در همایش روز ملی صنعت، معدن و تجارت استان، اظهار کرد: فعالان اقتصادی در این شرایط سخت اقتصاد کشور با حفظ اقتدار کشور در کنار مردم بوده و خواهند ماند.
وی با بیان این‌که می توانیم بزگترین اقدامات اقتصادی دنیا را به خوبی مدیریت کرده و انجام دهیم، ادامه داد: برای دسترسی به جایگاه واقعی اقتصاد کشور نیازمند همکاری موثر مسئولین کشور به خصوص نمایندگان مجلس هستیم.
صمد حسن‌زاده در خصوص مشکلات اقتصادی کشور، گفت: باتوجه به این‌که تحریم‌های کشور های غربی و افزایش نرخ ارز بیشترین خسارت را به صنایع وارد می‌کند، باید کار کارشناسی‌ در این زمینه انجام شود.
حسن زاده ادامه داد: شایسته نیست که جامعه‌ای بدون استراتزی صحیح پولی و مالی که در آن با ایجاد فضای رانت و قاچاق، سرمایه‌های ملی از بین می‌رود، داشته باشیم.
وی گفت: در تحولات اخیر نرخ ارز بیشتر فعالان اقتصادی سرمایه‌های خود را از دست داده و بیشتر واحد ها روبه ورشکستگی هستند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز