روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 418
  • 806
  • 1,045,779
میزان رضایتمندی شهرونـدان مـهمترین عـامل سرعت دهی به پروژه های شهرداری

به گزارش شهریار، ایرج شهین باهر شهردار کلانشهر تبریز به همراه معاونین و مدیران ستادی از پروژه‌های شهرداری منطقه یک بازدید کرد.
او در این بازدید ضمن تقدیر از عملکرد کارکنان منطقه یک گفت: در فاصله بازدید قبلی از پروژه های منطقه تا امروز کاملا تلاش و پیشرفت کارکنان منطقه قابل توجه است. باهر ادامه داد: نباید مسائل روز و برخی موارد و مشکلات احتمالی تاثیری در روند رو به رشد پروژه ها داشته باشد.
باهر با اشاره به اینکه نقش کلیدی منطقه یک به لحاظ جغرافیایی اهمیت بالایی دارد اظهار داشت: وجود مناطق برخوردار و کم برخوردار، مسئولیت منطقه را در حوزه های خدماتی، عمرانی و فرهنگی سخت تر کرده است. او افزود: این مسئله باید در اجرای پروژه‌ها و تسریع در آن مشهود باشد.
شهردار کلانشهر تبریز در جریان بازدید از پارک بزرگ سلامت با بیان اینکه تقویت پایداری محلات در گرو ایجاد پارکهای محله ای است تصریح کرد: ایجاد فضاهای سبز و پارکهای محله ای از جمله اهداف مهم در چشم انداز فعالیتهای شهرداری تبریز است که برای اجرای آنها نباید از هیچ کاری فروگذار بود. او با بیان اینکه دستیابی به شهر پایدار بدون توجه به محله ها که زیر سیستم های پیچیدۀ شهر هستند ممکن نخواهد بود اظهار داشت: پروژه پارک های محله ای و پارک سلامت در این منطقه یکی از مهم‌ترین پروژه‌های شهری در حوزه حفظ و حراست و احیای فضای سبز دانسته و اهمیت این پروژه را که می‌تواند در آینده نقش مهم و زیربنایی را در این حوزه ایفا نماید بسیار حساس دانست.
شایان ذکر است شهردار کلانشهر تبریز در این بازدید از پروژه پارک سلامت، ساختمان آتش نشانی و پارک گلکار، پارک بزرگ سلامت بازدید کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز