روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
میزبان جام ملت‌های فوتسال آسیا مشخص نشده است

با وجود اعلام عباس ترابیان رییس کمیته فنی فوتسال مبنی بر انتخاب چین تایپه به عنوان میزبان جام ملت‌های فوتسال ۲۰۱۸ آسیا، هنوز جلسه AFC برای انتخاب میزبان این مسابقه‌ها برگزار نشده است.
ابوالفضل خدابنده‌لو، نایب رییس ایرانی کمیته فوتسال تایلند در گفت‌وگو با خبرنگاران در این رابطه بیان کرد: چهار کشور ایران، چین تایپه، لبنان و تایلند برای میزبانی جام ملت‌های ۲۰۱۸ آسیا درخواست خود را به AFC ارسال کرده‌اند. ایران با توجه به اینکه به دنبال میزبانی این مسابقه‌ها در سال ۲۰۲۰ است تمایل زیادی برای گرفتن میزبانی آن در سال ۲۰۱۸ ندارد و به همین دلیل AFC تصمیم گرفت که میزبانی مرحله مقدماتی مسابقه‌ها را به ایران بدهد.
وی افزود: کشورهای عربی نیز چندان موافق لبنان نیستند و احتمال اعطای میزبانی این مسابقه‌ها به این کشور عربی بسیار پایین است. بنابراین رقابت اصلی بین دو کشور چین تایپه و تایلند برقرار است.
خدابنده‌لو در پاسخ به این پرسش که میزبان چه زمانی مشخص خواهد شد گفت: قرار است جلسه کمیته فوتسال AFC در حاشیه مسابقه‌های جام باشگاه‌های آسیا در هوشی‌مینه ویتنام تشکیل شود و میزبان مسابقه‌ها با رای‌گیری اعضای کمیته انتخاب خواهد شد. بنابراین اینکه اعلام شده چین تایپه به صورت قطعی میزبانی مسابقه‌ها را بر عهده گرفته، صحیح نیست.
نایب رییس کمیته فوتسال تایلند با بیان اینکه از سوی این کشور به عنوان نماینده جهت شرکت در کمیته فوتسال AFC به ویتنام سفر خواهد کرد به ایسنا گفت: تایلند در نظر دارد میزبانی مسابقه‌های آسیا در بخش بانوان و آقایان را به صورت همزمان بر عهده بگیرد و با توجه به امکانات خوب این کشور و تجربه میزبانی جام جهانی، احتمال اعطای میزبانی به تایلند کم نیست.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز