روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 388
  • 594
  • 995,980
میشل اوباما: هـرگز تــرامپ را نمی بخشم

میشل اوباما ۵۴ ساله همچنین در این کتاب که روز سه شنبه منتشر می شود، نوشته است: از اینکه بسیاری از بانوان آمریکایی ترامپ زن ستیز را بر هیلاری کلینتون نامزد دمکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ ترجیح داده اند، در شگفت هستم.
‘شدن’ که بخش هایی از آن توسط شبکه ‘ای بی سی نیوز’ و روزنامه واشنگتن پست منتشر شده، از کتاب هایی درباره صحنه سیاسی ایالات متحده است که بسیاری در سال های اخیر به شدت در انتظار انتشار آن بوده اند.
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا بلافاصله با حمله به باراک اوباما سلف خود، به نوشته های همسرش در این کتاب پاسخ داد و پیش از آغاز سفرش به پاریس در برابر خبرنگاران در کاخ سفید مدعی شد که میشل برای نوشتن این کتاب پول زیادی دریافت کرده است تا جنجال ایجاد کند.
ترامپ همچنین گفت: من نیز هیچ گاه وی (باراک اوباما) را به علت برخوردش با ارتش آمریکا که با تامین نکردن بودجه مناسب برای آن موجب ناامن شدن این کشور شد، نمی بخشم.
میشل در این کتاب پا را از صحنه سیاسی فراتر گذاشته و به مسائل کاملا شخصی از سقط جنین خود تا استفاده از لقاح مصنوعی برای باردار شدن دخترانش مالیا و ساشا پرداخته که اکنون به ترتیب ۲۰ و ۱۷ سال دارند. باراک و میشل اوباما که پس از پیروزی ترامپ در انتخابات برای مدتی از صحنه ناپدید شده بودند، در آستانه آغاز مبارزات نامزدها برای انتخابات میان دوره ای کنگره آمریکا، به منظور تبلیغ به نفع حزب دمکرات دوباره فعالانه کارزار خود را آغاز کرده اند.
میشل در سفر دوره ای برای معرفی کتاب خود که از شیکاگو شروع می شود، به نیویورک، واشنگتن، لس آنجلس، بوستون و چند شهر دیگر ایالات متحده سفر خواهد کرد.
نوشته های میشل اوباما در این کتاب، برخی پیش بینی ها یا امیدواری ها را درباره بازگشت احتمالی وی به دنیای سیاست تا سال ۲۰۲۰ دور از ذهن و بعید می نمایاند.
وی در این باره نوشته است: من هیچ گاه به سیاست علاقه ای نداشته ام و تجربه ۱۰ سال گذشته ام نیز تغییر اندکی در این ذهنیت من ایجاد کرده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز