روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 643
  • 790
  • 1,326,851
ناامیدی مردم در بروکراسی‌های پیچیده اداری

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: مردم انتظار دارند که در کمترین زمان ممکن، مشکلات آنان رفع شود و در برورکراسی‌های پیچیده اداری نسبت به دولت و نظام ناامید می‌شوند که باید از ایجاد نارضایتی در مردم پرهیز کرد.
سعید شبستری خیابانی در اولین جلسه شورای هماهنگی درمان استان با تاکید بر لزوم تلاش برای خدمت‌رسانی بهتر به مردم در مراکز درمانی و بیمارستان‌ها، گفت: باید تمامی مسئولان دخیل در امر خدمت‌رسانی به بیماران نهایت تلاش خود را برای رفع مشکلات این قشر به کار گیرند.
وی عنوان کرد: مردم انتظار دارند که در کمترین زمان ممکن، مشکلات آنان رفع شود و در برورکراسی‌های پیچیده اداری نسبت به دولت و نظام ناامید می‌شوند که باید از ایجاد نارضایتی در مردم پرهیز کرد.
وی تصریح کرد: چه بیمه تامین اجتماعی و چه بیمه سلامت و چه نیروهای مسلح؛ همه علی‌رغم داشتن وظایف متعدد، فرزندان یک خانواده هستیم و باید با تمام توان برای خدمت‌رسانی به مردم تلاش کنیم. اختلاف نظر و اختلاف سلیقه، امری طبیعی است ولی باید با پرهیز از بخشی نگری و با اتخاذ تدابیر مناسب و معقول، مشکلات را رفع کنیم.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی در بخشی از سخنان خود عنوان کرد: کنترل مصرف دارو هم توسط پزشکانی که تجویز می‌کنند و هم مردمی که مصرف می‌نمایند باید توسط مراجع ذیربط مدیریت شود.
شبستری با اشاره به کاهش کیفیت درمان بیماران در زمان فعالیت دولت‌های نهم و دهم اظهار کرد: خوشبختانه بعد از استقرار دولت تدبیر و امید؛ اقدامات بسیار خوبی در حوزه بهداشت و درمان با اجرای طرح تحول نظام سلامت و سایر تصمیمات ارزنده انجام شده است.
به گفته وی، یکی از مهم‌ترین اولویت‌های دولت در سطح کلان و همچنین تصمیم مدیریت ارشد استان برای سوق دادن بخشی از فرآیند درمان به سمت استفاده از توان بخش خصوصی است که باید در این زمینه به خرید خدمت از بخش خصوصی با نرخ عادلانه بیش از پیش توجه کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز