روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 300
  • 702
  • 1,334,501
ناجا با بیش از ۱۶۰۰ خدمت متنوع جزو ۴ سازمان برتر و موفق کشور

معاون هماهنگ‌کننده نیروی انتظامی گفت: ناجا با ارائه بیش از یک هزار و ۶۰۰ نوع خدمت متفاوت و متنوع به مردم جزو چهارسازمان برتر و موفق از نظر مردم است.
سردار ایوب سلیمانی در جلسه جمع بندی نظارت ستادی انتظامی استان آذربایجان‌شرقی گفت: در ارزیابی‌های صورت گرفته وضعیت استان مطلوب بوده و کارنامه کسب شده بیانگر تلاش و مجاهدت کارکنان و مدیریت شایسته فرمانده انتظامی استان است.
این مقام ارشد انتظامی کشور یادآور شد: در بازرسی‌های نظارت ستادی هدف رفع مشکلات و نواقص و اصلاح امور اجرایی و ماموریتی بوده و باید وضعیت استان‌های مورد ارزیابی به صورت کامل بررسی شود.
وی، نتایج جمع‌بندی نظارت‌های ستادی را به عنوان نقشه راه برای ماموریت‌های آینده در ناجا عنوان کرد و افزود:صیانت و سلامت سازمان از ارکان مهم و ارزشمند موفقیت هر سازمان بوده و فرماندهان و مسؤولان انتظامی باید در حوزه سلامت کارکنان و صیانت از آنان اهتمام و دقت بیشتری داشته باشند.
سردار سلیمانی ادامه داد: در افکارسنجی‌های مردمی صورت گرفته نیروی انتظامی با ارائه بیش از یک هزار و ۶۰۰ خدمت متفاوت و متنوع جزو چهار سازمان برتر و موفق قرار گرفته و سرمایه اجتماعی رو به رشدی را کسب کرده است.
معاون هماهنگ‌کننده ناجا خاطرنشان کرد: ناجا سازمانی آبرومند بوده و رضایت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از عملکرد نیروی انتظامی بهترین پاداش برای کارکنان و تلاشگران عرصه نظم و امنیت خواهد بود.
این مقام ارشد انتظامی مهم‌ترین برنامه مدیریتی و کلان را در ناجا توجه به بومی‌سازی و بومی‌سپاری عنوان کرد و گفت: استفاده از ظرفیت‌های موجود در استان مدنظر و توجه فرماندهان ارشد ناجا بوده و نهضت کوپ سازی و افزایش یگان‌های انتظامی بر اساس نیاز و توسعه فضای شهری در راستای پیشگیری و کاهش جرایم در دستور کار قرار دارد.
وی توجه به حل مشکلات معیشتی کارکنان را از دغدغه‌های اصلی مسؤولان ناجا دانست و تاکید کرد: اقدامات خوبی در این حوزه صورت گرفته به طوری که پرداخت وام مسکن از طریق بانک مسکن انجام می‌شود و در صدد هستیم تعداد ۱۷ تا ۱۸ هزار از پرسنل نیز از طریق بانک مهر اقتصاد وام کد ۶۲ را دریافت نمایند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز