روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 266
  • 693
  • 1,436,415
ناطق نوری: دستیابی به برجام تصمیم عاقلانه ای بود

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر این که ایران طرفدار صلح است، گفت: توافق نامه برجام تصمیمی بسیار عاقلانه بود که پای آن ایستاده ایم.
حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر ناطق نوری در نخستین‌کنگره بین المللی سرباز صلح که در سالن‌همایش های برج میلاد برگزار شد، با بیان اینکه در برجام ما بسیار درست عمل کردیم، اظهار داشت: برجام تصمیمی بسیار عاقلانه ای بود؛ رهبر معظم انقلاب پیش از این توافق نامه، هوشمندانه گفتند بروید مذاکره کنید اما مراقب باشید که امریکایی ها حقه بازند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه اسلام هیچگاه در ابتدا دستور حمله نمی دهد، افزود: سربازان ‌ما مقابل دشمن ایستادند اما به میدان رفتند تا جلوی تعارض را بگیرند و صلح برقرار شود.
ناطق نوری افزود: در دوران دفاع مقدس ملت ایران با دست خالی جانانه در مقابل صدام و تمام قدرت های جهان ایستادند و با چنگ و دندان از خاک و سرزمین خود دفاع کردند.
وی با بیان اینکه ما به نسل جدید جفا کردیم، گفت: نتوانستیم آنگونه که شایسته است واقعیت های دفاع مقدس را به نسل جوان خود معرفی کنیم.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه عده ای که شعار صلح و حقوق بشر در جهان سر می دهند، دروغگو و عوام فریب هستند، عنوان کرد: تمام قدرت های جهان و کسانی که مدعی حقوق بشر هستند، در آن روز طرفدار صدام‌‌‌ شدند و بمب های شیمیایی را در اختیار او قرار دادند تا انسان‌ ها را مظلومانه شهید کند.
ناطق نوری در یخش دیگری از صحبت های خود اظهار داشت:پس از اینکه ساختمان های دوقلوی نیویورک ‌زده شد، بوش رییس جمهوری امریکا اعلام کرد که جنگ های صلیبی یعنی جنگ‌ اسلام‌ با مسیحیت آغاز شده است.
وی با بیان اینکه حادثه یازده سپتامبر نقشه هماهنگ امریکا با صهیونیست ها بود، گفت: آنها دیدند که انقلاب اسلامی‌می تواند زمینه ساز و الگویی برای حوانان دیگر کشور ها باشد، از این رو به بهانه یازده سپتامبر به دنبال ایجاد اسلام‌ هراسی افتادند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: عده ای را به این بهانه گرفتند و در زندان های ابوقریب آموزش دادند که چگونه خشونت را بست دهند؛ اگر چهره این افراد در آن زمان ببینیم چهره داعشی های امروز است.
ناطق نوری با بیان اینکه امریکایی ها امروز به بهانه هایی از تروریست های داعش در منطقه حمایت می کنند، اظهارداشت: اسلام دین صلح، ضد خشونت و حامی عدالت است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز