روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۹/۲۰
روزنامه ساقی آذربایجان
ناظم الشریعه: بازیکن آماده می‌خواهم

سیدمحمد ناظم الشریعه ، درباره برنامه هایش برای تیم ملی فوتسال گفت: اردوی ما از روز ۱۴ مرداد آغاز می شود. برای آغاز این اردو هم دنبال بازیکنان آماده هستیم؛ حالا می خواهد این بازیکنان آماده جوان باشند یا باتجربه.
وی تاکید کرد: من بازیکنان جوان را در اردوهای قبل دیده ام. همچنین تمام بازیکنان را در لیگ زیر نظر داریم تا بتوانیم یک تیم خوب را روانه مسابقات داخل سالن آسیا کنیم.
سرمربی تیم ملی فوتسال یادآور شد: با این حال شرایط اردویی تیم ملی سخت است. ما وقت زیادی نداریم و باید روی هماهنگی بازیکنان کار کنیم.
ناظم الشریعه با اشاره به برگزاری مسابقات فوتسال جام باشگاه های آسیا تصریح کرد: بازیکنان زیادی از تیم ملی ایران در این مسابقات و در تیم های مختلف هستند. این کمک می کند که بازیکنان ایران در آمادگی بمانند چرا که سطح آسیا سطح خوبی دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز