روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 325
  • 1,139
  • 1,383,632
نامه‌ای در خصوص غرامت ۱۰ میلیاردی به جیووا ندیده‌ایم کفاشیان: مشکل مالی برای بازی‌های تدارکاتی نداریم

علی کفاشیان، در خصوص اینکه از چه زمانی لیگ برتر فوتسال آغاز می‌شود، گفت: جلسات مختلفی را در سازمان لیگ و هیأت رئیسه برگزار کردیم و تغییرات زیادی داشتیم چرا که سال آینده درگیر چند دوره مسابقات آسیایی هستیم و این چند رویداد باعث شد تا فشردگی‌هایی به وجود بیاید و به همین دلیل مقرر شد تا لیگ برتر از ۸ تیرماه آغاز شود ضمن اینکه در برنامه ریزی‌ها با کادر تیم ملی نیز هماهنگ هستیم تا برنامه‌های تیم ملی به خوبی پیش برود.
وی در مورد اینکه شنیده می‌شود چند تیم از لیگ برتر انصراف داده‌اند، گفت: به همین منظور تصمیم گرفتیم تا تیم‌ها تا تاریخ ۲۵ خرداد برای حضور در لیگ برتر فوتسال اعلام آمادگی کند و هر تیمی هم نیاید جایگزین آن از دیدارهای پلی آف زیر گروه مشخص خواهد شد هرچند که هنوز هیچ تیمی رسماً انصراف نداده و این صحبت‌ها در حد شایعه مطرح است. در این بین شاید برخی تیم‌ها مشکلاتی داشته باشند که سعی می‌کنیم آنها را حل کنیم و تمام تلاشمان این است که تیم‌هایی که در گذشته حضور داشتند و زحمات زیادی را متقبل شده‌اند به این حضور ادامه دهند در غیر این صورت چاره‌ای هم برای پذیرش انصراف آنها نخواهیم داشت.
کفاشیان درباره اینکه شنیده می‌شود بازی‌های تدارکاتی تیم ملی فوتبال لغو شده است، گفت: خیر این طور نیست، بازی‌های تدارکاتی تیم ملی سرجایش است و اردوهای این تیم نیز طبق برنامه برگزار شده و اتفاقاً بعد از تعطیلی لیگ نیز تیم ملی بزرگسالان به ترکمنستان اعزام خواهد شد ضمن اینکه تورنمنتی را هم با حضور تیم‌های برتر جام جهانی در نظر گرفته‌ایم و با کشورهای قوی بازی خواهیم کرد هرچند که در مورد دیدارهای تدارکاتی طبق نظر کادر فنی و سرمربی تیم ملی برنامه‌ریزی می‌کنیم.
نایب رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه سرمربی تیم ملی فوتسال اعلام کرده بود مشکلات مالی باعث لغو دیدارهای تدارکاتی تیم ملی شده است، گفت:خیر اینطور نیست. مشکل مالی برای بازی‌های تدارکاتی تیم ملی نداریم و همه را انجام دادیم و حتی یک مقدار هم زیادی انجام دادیم!
وی در مورد اینکه تکلیف پاداش تیم‌های ملی فوتبال چه شد، عنوان کرد: هنوز هیأت رئیسه تشکیل نشده تا پاداش تیم ملی جوانان تعیین شود هرچند که برخی از پاداش را در تایلند برگزار کردیم. از سوی دیگر پاداش تیم ملی فوتسال دو مرحله‌ای بود که یک مرحله را پرداخت و مرحله دوم هم هر زمان که پول برسد پرداخت خواهیم کرد.
مسئول کمیته فوتسال در مورد اینکه چرا لباس ملی پوشان در فرودگاه بعد از بازگشت از کرواسی پس گرفته شده است، گفت: در جریان این موضوع نیستم.
وی همچنین در مورد اینکه سازمان لیگ فوتسال چه اقداماتی خواهد داشت تا اتفاقات تلخ فصل گذشته تکرار نشود، گفت: هیأت رئیسه تدابیری را در این زمینه اندیشیده که کاظم سلیمانی دبیر سازمان لیگ بهتر می‌تواند در این زمینه توضیح دهد.
رئیس سابق فدراسیون فوتبال در مورد اینکه فسخ قرارداد با جیووا به کجا رسید، تاکید کرد: در حال مذاکره هستیم تا قرارداد را فسخ کنیم و بعد از آن هم فدراسیون قرارداد جدیدی خواهد بست. در این زمینه یک اقداماتی انجام شده فقط یک بخش از فسخ قرارداد با جیووا مانده.
وی در مورد اینکه آیا جیووا درخواست غرامت ۱۰ میلیاردی از فدراسیون فوتبال کرده است، گفت: من نامه‌ای در این خصوص ندیدم و جایی هم چیزی نشنیدم.
کفاشیان درباره اینکه چه کسی این قرارداد را در فدراسیون فوتبال بست، گفت: در هر صورت مذاکرات زیادی انجام شد و بعد از تصویب هیأت رئیسه قرارداد بسته شد و اتفاقاً قرارداد خوبی هم بود اما کیفیتی که جیووا باید طبق قرارداد ارائه می‌داد را محقق نکرد و به همین دلیل مدیریت وقت فدراسیون تصمیم گرفت قرارداد را طبق همان قراردادی که وجود داشت فسخ کند.
وی در پایان در مورد اینکه چطور جیووا حالا از فدراسیون شکایت کرده است، گفت: یک بحث‌های فنی در این زمینه وجود دارد که کمیته بازاریابی می‌تواند علت آن را توضیح دهد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز