روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 165
  • 659
  • 1,437,726
ناوگان حمل بار باید دارای پروانه فعالیت معتبر باشد

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار شهرداری تبریز گفت: کلیه ناوگان حمل بار به منظور اخذ باربرگ باید دارای پروانه فعالیت معتبر از شهرداری باشند.
به گزارش شهریار به نقل از سازمان حمل و نقل بار شهرداری تبریز، فاضل نادری با اعلام این خبر اظهار کرد: برابر دستورالعمل موجود، کلیه ناوگان حمل بار به منظور اخذ باربرگ باید دارای پروانه فعالیت معتبر از شهرداری باشند و در سامانه UTCMS ( بخش دریافت پروانه اشتغال) نیز ثبت نام کرده باشند.
وی افزود: اخذ باربرگ منوط به صحت سنجی اطلاعات درج شده در آن سامانه است و با توجه به ساماندهی ناوگان دیزل شهری و محدود بودن تعداد ناوگان مذکور، طرح صدور سند حمل در ابتدا برای ناوگان حمل و نقل دیزل شهری اجرا می شود که در آینده به ناوگان بنزینی نیز تعمیم خواهد یافت .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز