روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی: وزرای اقتصاد و کار در جلسه هیئت وزیران «واگذاری ماشین‌سازی تبریز به شستا» را نهایی کنند

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت: وزرای اقتصاد و کار در جلسه امروز هیئت وزیران موضوع واگذاری ماشین‌سازی تبریز به شستا را قطعی و نهایی کنند.
مسعود پزشکیان نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در جریان عیادت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پس از ترخیص از بیمارستان، به موضوع شرکت ماشین‌سازی تبریز اشاره کرد و با تقدیم رونوشتی از نامه نمایندگان به رئیس‌جمهور و دستور صریح وی برای واگذاری آن به شستا اظهار داشت: قانون برای این امر به صورت شفاف وجود دارد و وزارت کار به دستور صریح رئیس‌جمهور مبنی بر “اقدام شود” عمل نماید.
مسعود پزشکیان نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه واگذاری و تحویل به خریدار جدید گفته می‌شود در روزهای آینده صورت می‌گیرد افزود: دستور رئیس‌جمهور واگذاری به شستا در قبال تهاتر بدهی‌ها است و این موضوع در نامه ۳۰ خرداد ایشان تاکید شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز