روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 471
  • 773
  • 1,386,704
نایب رییس کاراته بانوان: نتایج بانوان در باکو رضایت‌بخش بود

افسانه باقری با اشاره به برگزاری سه اردو تا زمان اعزام تیم‌های ملی کاراته به رقابت‌ قهرمانی آسیا خاطرنشان کرد که اردوی آخر متصل به اعزام خواهد بود.
افسانه باقری، درباره حضور تیم‌های ملی کاراته در قهرمانی آسیا، بیان‌ کرد: رقابت‌های انتخابی نهایی تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا، بین نفرات اول و دوم برگزار شد و نفرات اول به عنوان نفرات فیکس مشخص شدند. تیم ملی در تمام رده‌های سنی در مسابقات قهرمانی آسیا قزاقستان که تیرماه برگزار می‌شود، حضور خواهند داشت. سه اردو تا پیش از مسابقات در برنامه داریم که اردوی آخر متصل به اعزام است.
باقری با بیان این که نمی‌توان پیش‌بینی از مسابقات داشت ، اظهار کرد: از زمان المپیکی شدن کاراته، سایر کشورها تمرینات بسیار خوبی دارند و در مسابقات مختلف حضور دارند به همین دلیل پیش‌بینی نتایج در قهرمانی آسیا سخت است. هم‌چنین نحوه داوری‌ها و قرعه‌کشی نیز در کسب نتایج تاثیرگذار خواهد بود. امیدوارم تیم بانوان نتایج خوبی را کسب کند. تمرینات منظم و خوبی برگزار شده است، برنامه‌ریزی‌های بسیار دقیق است و کادرفنی هم بسیار خوب کار می‌کند.
نایب رییس کاراته بانوان درباره المپیکی شدن کاراته و برنامه‌های پیش‌رو فدراسیون گفت‌: باید برای هر حرکت و رویدادی که در پیش‌رو داریم یک برنامه‌ریزی منظم و مدرنی داشته باشیم. تمام تلاش خود را خواهیم کرد، اما امکانات ما در همین حد موجود است ما خانه کاراته نداریم هم‌چنین به حضور یک متخصص برای رشته کاتا و کومیته در بخش بانوان نیاز داریم که امیدوارم این امر محقق شود. در حال‌ حاضر به اندازه بضاعت‌مان حرکت می‌کنیم، ولی اگر برنامه‌ریزی خوبی داشته باشیم و بتوانیم برنامه‌ها را اجرایی کنیم موفقیت حتمی خواهد بود چرا که پتانسیل‌ کاراته بانوان بسیار خوب است منتهی باید هم بازیکنان و مربیان را از نظر سطح فنی ارتقا دهیم. مربیان ما باید در کلاس‌های مختلف حضور داشته باشند و از وجود افرادی که در مسابقات رسمی شرکت کرده‌اند استفاده شود و من امیدوار هستم که این امر انجام شود.
باقری در مورد اهمیت حضور در کاراته وان‌ها نیز افزود: حضور در کاراته وان‌ها مهم است چرا که امتیازها برای کسب سهمیه المپیک محسوب می‌شود. فدراسیون کاراته تا جایی که در توان داشته باشد حضور در کاراته وان‌ها را در برنامه خود خواهد داشت و خود بازیکنان نیز می‌توانند به صورت آزاد در کاراته وان‌ها شرکت کنند.
نایب رییس کاراته بانوان در پایان نیز درباره نتایج کسب شده در بازی‌های همبستگی باکو، تصریح کرد: بخش بانوان در باکو خوب ظاهر شد. با توجه به میزبانی آذربایجان و تاثیرگذاری که در بسیاری از مواقع در نتایج داشتند، اما تیم کاراته بانوان نتایج بسیار خوبی کسب کرد که رضایت بخش بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز