نباید اجازه داد که افراد سودجو از شرایط استفاده کنند

شهردار تبریز در بازدید سرزده از واحدهای شهرداری منطقه یک گفت: خدمت رسانی صادقانه به مردم اولویت شهرداری تبریز است.
به گزارش شهریار، ایرج شهین باهر به صورت سرزده از واحدهای شهرسازی، حراست، اجرای احکام، ماده صد و املاک بازدید به عمل آورد.
وی بر اجرای دقیق و به موقع امورات محوله تاکید کرد و اعلام داشت: جهت تسریع در پرونده های شهروندان و پیگیری مسائل مربوطه ضمن رعایت قوانین و مقررات نباید خللی در امور ایجاد شده و شهروندان بر حسب نیازهای خود بتوانند به دور از بروکراسی و تاخیر در مراحل پرونده های خود به نتایج لازم دست یابند.حساسیت کاری در شهرداری ها به واسطه تعدد وظایف و امورات قطعاً نیاز به بررسی و زمان لازم دارد که با دقت در این مسائل و پیگیری های سریع از سوی کارکنان می‌تواند راه را هموار کرد و وظایف را به نحو احسن و در کمترین زمان انجام داد.
شهین باهر افزود: نباید اجازه داد که برخی افراد سودجو از شرایط استفاده کرده و درخواست های غیر قانونی خود را به انجام برسانند و باید نظارت دقیق و آنی انجام یابد چرا که مهمتر از هر چیز خدمت رسانی صادقانه به مردم و مصئون نگه داشتن شهرداری و کارکنان آن از بروز احتمالی و سالم سازی محیط کاری است. وی ضمن گفتگو با ارباب رجوعان در این منطقه و بررسی پرونده‌های آنان دستورات لازم را صادر کرد.
شهردار تبریزهم چنین بر ضرورت تشکیل کتابخانه تخصصی مدیریت شهری در مرکز پژوهش های شورا و شهرداری تبریز تاکید کرد. ایرج شهین باهر در اولین جلسه مرکز پژوهش های شورا و شهرداری تبریز به بررسی وضع موجود و جمع آوری و بهروز رسانی کلیه مطالعات مربوط به حوزه شهری تاکید کرد.
وی همچنین تشکیل کتابخانه تخصصی مدیریت شهری در مرکز پژوهش های شورا و شهرداری را ضروری دانست. شهردار تبریز همچنین در ادامه افزود: فرآیند حمایت از طرح های مطالعاتی که در قالب سیاست های اجرایی چشم انداز شهرداری تبریز در افق زمانی ۱۳۹۸-۱۴۰۹مصوب شده، نیز مورد تاکید ما است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از