روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۵/۲۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 167
  • 231
  • 1,307,787
نباید در دفاع از دولت لکنت زبان داشته باشیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، «بهرام سرمست» در بیست و هشتمین جلسه شورای مشورتی کارکنان وزارت کشور با تاکید بر این که سیاست اخلاقی و اخلاق مدارانه باید وجهه همت همه مسئولان نظام باشد، افزود: ما سعی می کنیم در کنار سیاست های علمی و تخصصی ، نگرش حرفه ای، اخلاق مدارانه و قانونمند نیز به عرصه سیاست داشته باشیم.
وی با بیان این که هیچ مدیری بی نیاز از مشورت با همکاران خود نیست، خاطرنشان کرد: اگر مدیری خود را بی نیاز از مشورت و همفکری بداند این نقطه سقوط وی خواهد بود.
سرپرست معاونت سیاسی وزارت کشور به اهمیت موضوع آموزش اشاره کرد و گفت: در مدل های مدیریتی، فرد قبل از ورود به سیستم، آموزش می بیند و در ضمن خدمت هم مهارت و آموزش را همچنان باید کسب کند.
سرمست یادآور شد: برای انتصابات نیز از مدل ترکیبی استفاده می کنیم که شامل رشته تخصصی و مهارت است که در طول دوره خدمت هم اگر کسی نیاز به آموزش داشته باشد، آموزش ها تکرار می شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز