روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 169
  • 1,001
  • 1,358,326
نجات جوان حادثه دیده از عمق چاه ۱۰ متری

آتش نشانان جوان ۲۱ ساله تبریزی را که در اثر حادثه به عمق چاه ۱۰ متری سقوط کرده بود نجات دادند.
به گزارش شهریار، ساعت ۸:۵۸ دقیقه چند روز پیش با اعلام سقوط یکی از شهروندان به داخل چاه از سوی شاهدین به سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی سریعا ً گروه نجات ایستگاه شماره یک را عازم محل حادثه کرد.
اعجمی فرمانده آتش نشانان اعزامی به محل حادثه در باره رخ داد این حادثه بیان داشت: با اعلام حادثه سقوط یکی از شهروندان به عمق چاه ۱۰ متری بلافاصله آتش نشانان ایستگاه شماره یک آتش نشانی با تمام تجهیزات امداد و نجات به محل وقوع حادثه در خیابان بهار شتافتند.
وی تشریح کرد: آتش نشانان با رسیدن به محل وقوع حادثه مشاهده کردند جوان ۲۱ ساله ای در اثر بی احتیاطی و به هنگام برداشتن پوشش کارتنی چاه حفاری شده به داخل چاه ۱۰ متری سقوط و موجب نگرانی افراد و اهالی حاضر در محل شده است.
وی درباره نحوه عملیات این حادثه گفت : بلافاصله آتش نشانان با استفاده از تجهیزات ویژه امداد و نجات ، به عمق چاه نفوذ و با رعایت تمام موارد اصول ایمنی امدادی جوان گرفتار شده را به بیرون منتقل و جهت بررسی های اولیه و مداوا در اختیار عوامل اورژانس قرار دادند و مشخص شد در اثر سقوط به شدت از ناحیه کمر دچار آسیب و همچنین جراحت پای چپ وی را موجب شده است.
وی اضافه کرد: آتش نشانان در پایان عملیات به ایمن سازی محیط و ارایه توصیه های ایمنی برای شهروندان حاضر در محل حادثه پرداختند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز