روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1,273
  • 1,696
  • 1,392,134
نجات شهروند تبریزی از حریق یک واحد مسکونی در تبریز

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی شهرداری تبریز از نجات یک شهروند از چنگال حریق در پی آتش سوزی واحد مسکونی در محله احمد آباد تبریز خبر داد.
حسن مطلبی با بیان این مطلب گفت: با حضور سریع و تلاش آتش نشانان ایستگاه های ۱۹ و ۲۰ آتش سوزی منزل مسکونی در احمد آباد،اطفاء شد.
مطلبی افزود: اواخر ساعات پایانی دیشب،طی گزارشات اهالی به سامانه ۱۲۵ مبنی بر وقوع آتش سوزی در یک باب منزل مسکونی ،ستاد فرماندهی گروه حریق ایستگاه های شماره ۱۹ و ۲۰ جهت اطفاء حریق عازم محل حادثه شد.
وی ادامه داد: در این آتش سوزی ضایعات موجود در حیاط دچار آتش سوزی شده بود که به دلیل بروز آتش سوزی شدید به بالکن طبقه دوم ساختمان نیز سرایت و طعمه حریق کرده بود.
مطلبی افزود : آتش نشانان ایستگاه ۱۹ و ۲۰ بلافاصله پس از حضور و مشاهده گستردگی حریق،اقدام به اطفاء حریق کرده و از سرایت آتش سوزی به سایر اتاق های منزل پیشگیری کردند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تبریز اظهار داشت: در این آتش سوزی پیر مردی نیز به دلیل مشاهده آتش سوزی شدید دچار شوک شده و به بالای بام پناه برده بود که آتش نشانان بلافاصله با ایجاد آرامش وی را به پایین انتقال دادند.
گفتنی است ارائه خدمات شهری به ویژه خدمات ایمنی و درمانی به محله های کم برخوردار مانند محله احمد آباد تبریزکه بافت نامتعارفی با مصوبه های اصولی ساخت و ساز شهری دارند، با اجرای تمهیدات مدیریت برنامه ریزی شهری شهرداری تبریز تسهیل و تسریع شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز