روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 688
  • 702
  • 1,334,889
نجات مادر و فرزند از محاصره آتش

زن جوان و پسر ۲ ساله‌اش که در آتش‌سوزی ساختمانی در خیابان وحدت اسلامی تهران در میان دود و آتش گرفتار شده بودند، توسط آتش‌نشانان از مرگ نجات یافتند.
با اعلام خبر آتش‌سوزی از سوی ساکنان یک ساختمان مسکونی، آتش‌نشانان دو ایستگاه و گروه ویژه نجات یک به همراه خودرو‌های حامل تشک نجات و دستگاه تنفسی، رهسپارمحل حادثه در خیابان وحدت اسلامی، خیابان فرزین شدند و به نبرد با شعله‌های آتش پرداختند.
دربررسی‌ها مشخص شد یک آپارتمان مسکونی ۵۶ متری در طبقه دوم یک ساختمان چهار طبقه با ۸ واحد مسکونی به علت نامشخصی آتش گرفته و شعله ور شده است.
درحالی که شعله‌های آتش و دود از پنجره‌های طبقه دوم به بیرون زبانه می‌کشید و آتش بسرعت در حال سرایت به طبقات بالاتر بود، ساکنان ساختمان، خود را به محلی امن رساندند اما در این میان، مادر ۳۱ ساله‌ای به همراه پسرک دو ساله‌اش در طبقه سوم میان آتش و دود گرفتار شدند.
همان موقع گروهی از آتش‌نشانان با استفاده از تجهیزات انفرادی و دستگاه‌های تنفسی، برای نجات مادر و فرزند، خود را به طبقه سوم رساندند و آنها را نجات دادند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز