روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 647
  • 1,097
  • 1,389,812
نجفی: رمزی به ما زمان بدهد واکنش باشگاه تراکتورسازی به تهدید بازیکن فیلیپینی

باشگاه تراکتورسازی تبریز در ماه های گذشته با مشکلات متعددی از ناحیه بدهی های خارجی و شکایات بازیکنان و مربیان مختلف به فیفا مواجه شد و در نهایت به دلیل فسخ قرارداد ۳ بازیکن فرصت استفاده از نقل و انتقالات زمستانی و تابستانی را نیز از دست داد.
این باشگاه از طریق یکی از وکلای حرفه ای بین المللی پرونده شکایات خود را دنبال می کند و در تلاش است با تامین منابع مالی لازم مطالبات بازیکنان و مربیان خارجی را که از سال های گذشته به جا مانده پرداخت کند. با این وجود ایان رمزی بازیکن فیلیپینی سابق تراکتورسازی یکی از جدی ترین تهدید های تازه این باشگاه محسوب می شود که از تاخیر در پرداخت مطالبات خودش ناراضی است و حتی مدعی شده این موضوع را مجددا از طریق فیفا پیگیری خواهد کرد.
آرش نجفی وکیل باشگاه تراکتورسازی تبریز در این خصوص به خبرنگاران گفت:تعدد پرونده ها باعث شده مبلغ بدهی باشگاه بسیار بالا باشد و طبیعتا پرداخت همزمان این مبلغ کار آسانی نیست. به همین دلیل ما در مذاکره با طرف مقابل همواره درخواست کرده ایم که به صورت قسط بندی مطالبات خودشان را دریافت کنند و در بعضی موارد مهلت بیشتری بدهند که باشگاه بتواند این مبالغ سنگین را پرداخت کند. مجموع مبلغی که تا امروز پرداخت شده بیش از یک میلیون دلار و در حدود ۴ میلیارد تومان است که رقم کمی نیست و هنوز هم می بینید که با پرونده های دیگری روبرو هستیم.
نجفی اضافه کرد:طلب آقای تونی که حدود ۱۸۰ هزار دلار بود به طور کامل پرداخت شد. طلب ژائو ویلا هم با پرداخت آخرین قسط در این ماه و مجموع مبلغ ۶۰۰ هزار دلار پرداخت شده است. پرونده لوپز هم با پرداخت مبلغی بیش از ۱۲۰ هزار دلار مختومه شد. پرونده بیکای در حال دفاع است. پرونده کاردوسو هم با شکایت باشگاه تراکتورسازی به دادگاه CAS کشیده شده که طبیعتا فرصت بیشتری برای پرداخت و تعیین شرایط خواهیم داشت. در خصوص پرونده حمزه یونس هم باید بگویم متاسفانه ایشان حاضر به دادن فرصت بیشتر و حتی تقسیط مطالبات خودشان نیستند و می خواهند این مبلغ به صورت نقدی یک جا پرداخت شود.
وکیل باشگاه تراکتورسازی همچنین در خصوص اعتراض بازیکن فیلیپینی سابق این باشگاه گفت:من با خانم کالینگ وکیل ایشان از کشور استرالیا صحبت کردم و به توافقاتی هم دست یافتیم اما باشگاه در ماه های گذشته مشغول پرداخت طلب بازیکنان و مربیان دیگری بوده و همانطور که گفتم مبلغ سنگینی تا امروز پرداخت شده است.ما ایمیل رمزی را دریافت کردیم که شامل بر پیشنهاد این بازیکن برای پرداخت بدهی در ۳ قسط بود اما هنوز به توافق نهایی در این خصوص نرسیده ایم و از وی خواسته ایم کمی صبر کند. در واقع به دنبال تامین اعتبار برای پرداخت طلب بازیکنان باقیمانده هستیم و به همین دلیل کمی فرصت خواستیم تا با تامین اعتبارات بدهی های باقیمانده هم پرداخت شود اما باید بگویم در این خصوص فعلا تهدید جدی وجود ندارد و محرومیتی در این مرحله باشگاه را تهدید نمی کند. امیدوارم با تامین اعتبارات لازم که البته مبلغ کمی هم نیست پرونده های باقیمانده را نیز مختومه کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز