روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۲۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 1
  • بازدید امروز: 521
  • بازدید دیروز: 1,890
  • کل بازدید ها: 487,240
نحوه پیاده سازی کارت شهروندی بررسی شد

نحوه پیاده سازی کارت شهروندی بررسی شد

52.jpg

جلسه کمیته فنی برای بررسی و نحوه پیاده سازی کارت شهروندی با حضور مدیران و کارشناسان مربوط برگزار شد.

به گزارش  شهریار به نقل از  سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری تبریز، پیرو جلسه کاری مدیرعامل سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری تبریز با مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی و سرپرست تاکسیرانی کلانشهر تبریز مدیران بانک شهر و کارشناسان مربوط، جلسه کمیته فنی پیاده سازی کارت شهروندی برگزار شد.

رضا پاک نهاد مدیر عامل سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری تبریز با اشاره به ضرورت و توسعه حمل و نقل عمومی در کلانشهر تبریز گفت: بنا به دستور شهردار محترم تبریز در خصوص تلاش برای هوشمندسازی شهر تبریز جهت صدور کارت شهروندی کمیته های کارشناسی ترتیب داده ایم تا تمامی جوانب برای استفاده و رفاه حال شهروندان بررسی شود.

پاک نهاد ابراز امیدواری کرد تا پایان سال جاری فاز اول صدور کارت های شهروندی عملیاتی شود تا شهروندان بتوانند راحت تر از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

در این جلسه بر لزوم توسعه فضای پذیرندگی کارت بلیت و گسترش فضاهای شارژ و توزیع کارت ها در باجه های جدید تاکیده شده و امکان بهره مندی از خدمات شهرهای هوشمند و دستگاههایی جهت صدور و شارژ مکانیزه کارت بلیت های اتوبوس رانی و پیاده سازی کارت خوان های دستی جهت بهره برداری بازرسان شرکت واحد اتوبوس رانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

گفتنی است کمیته فنی متشکل از نمایندگان شرکت واحد اتوبوسرانی، سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری و بانک شهر بررسی زیر ساخت های لازم برای صدور کارت های شهروندی را بر عهده خواهند داشت و تصمیمات این کمیته به منظور رفاه حال شهروندان، در لایه های مختلف و بتدریج در بستر شارژ و تراکنش کارت بلیط شرکت واحد اتوبوسرانی با بهره برداری از مراکز بانک شهرآغاز خواهدشد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز