روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۷/۲۵
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 51
  • بازدید دیروز: 1,235
  • کل بازدید ها: 831,936
نحوه پیاده سازی کارت شهروندی بررسی شد

نحوه پیاده سازی کارت شهروندی بررسی شد

52.jpg

جلسه کمیته فنی برای بررسی و نحوه پیاده سازی کارت شهروندی با حضور مدیران و کارشناسان مربوط برگزار شد.

به گزارش  شهریار به نقل از  سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری تبریز، پیرو جلسه کاری مدیرعامل سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری تبریز با مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی و سرپرست تاکسیرانی کلانشهر تبریز مدیران بانک شهر و کارشناسان مربوط، جلسه کمیته فنی پیاده سازی کارت شهروندی برگزار شد.

رضا پاک نهاد مدیر عامل سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری تبریز با اشاره به ضرورت و توسعه حمل و نقل عمومی در کلانشهر تبریز گفت: بنا به دستور شهردار محترم تبریز در خصوص تلاش برای هوشمندسازی شهر تبریز جهت صدور کارت شهروندی کمیته های کارشناسی ترتیب داده ایم تا تمامی جوانب برای استفاده و رفاه حال شهروندان بررسی شود.

پاک نهاد ابراز امیدواری کرد تا پایان سال جاری فاز اول صدور کارت های شهروندی عملیاتی شود تا شهروندان بتوانند راحت تر از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

در این جلسه بر لزوم توسعه فضای پذیرندگی کارت بلیت و گسترش فضاهای شارژ و توزیع کارت ها در باجه های جدید تاکیده شده و امکان بهره مندی از خدمات شهرهای هوشمند و دستگاههایی جهت صدور و شارژ مکانیزه کارت بلیت های اتوبوس رانی و پیاده سازی کارت خوان های دستی جهت بهره برداری بازرسان شرکت واحد اتوبوس رانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

گفتنی است کمیته فنی متشکل از نمایندگان شرکت واحد اتوبوسرانی، سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری و بانک شهر بررسی زیر ساخت های لازم برای صدور کارت های شهروندی را بر عهده خواهند داشت و تصمیمات این کمیته به منظور رفاه حال شهروندان، در لایه های مختلف و بتدریج در بستر شارژ و تراکنش کارت بلیط شرکت واحد اتوبوسرانی با بهره برداری از مراکز بانک شهرآغاز خواهدشد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز