روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
نخستین پرواز آتا به فرودگاه بین المللی گرگان

مدیرکل فرودگاه های استان گلستان از آغاز بکار پرواز های شرکت هواپیمایی «آتا» در مسیر نجف به گرگان و گرگان به بغداد خبر داد.
«رامین آذری» مدیر کل فرودگاه های استان گلستان در گفتگو با خبرنگاران از آغاز فعالیت پرواز های «شرکت هواپیمایی آتا» در فرودگاه بین المللی گرگان خبر داد.
وی افزود: این فرودگاه با قابلیت های فراوان خود، در میزبان شرکت های هواپیمایی متعدد را داراست.
«آذری» در خصوص آغاز بکار پرواز های این شرکت هواپیمایی در گلستان اظهار کرد: شرکت هواپیمایی آتا از این پس، اقدام به جا به جایی مسافران در خط پروازی نجف به گرگان و گرگان به بغداد را در دستور کار خود قرار داده است.
مدیر کل فرودگاه های استان گلستان خاطر نشان کرد: نخستین پرواز «شرکت هواپیمایی آتا» در مسیر نجف به گرگان برقرار شد و از این مردم گلستان با یک فروند بوینگ MD عازم عتبات عالیات خواهند شد.
گفتنی است، فرودگاه بین المللی گرگان در مسیر های مشهد، تهران، زاهدان، کیش، عربستان سعودی و عتبات عالیات، خط پروازی برقرار کرده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز