روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
نرخ تورم سالانه در تیرماه ۷/۶ و خرداد ۷/۴ درصد بوده است

سخنگوی دولت اعلام کرد که رشد اقتصادی در سال ۹۵ از سوی مرکز آماراعلام شد که بر پایه سال ۹۰ با نفت ۱۱/۱ درصد بدون نفت ۶/۴ درصد است.
محمدباقر نوبخت در این نشست خبری افزود: نرخ تورم سالانه در تیرماه۷/۶ و در خرداد ۷/۴ درصد بوده و نرخ تورم نقطه به نقطه در تیر ۸/۹ و در خرداد ۹/۴ درصد محاسبه شده است.
وی همچنین خاطرنشان کرد: تا ۲ مرداد ۷ میلیون و ۲۵۰ هزار تن گندم به ارزش ۹ هزار و ۴۹۰ میلیارد تومان از گندمکاران خریداری شده که تا این تاریخ ۷ هزار و ۷۳۰ میلیارد تومان پرداخت شده است.
سخنگوی دولت ادامه داد: مشکلی با بعضی دوستان داریم که حرفی را می‌پرانند و می‌روند مثلا می‌گویند هزینه‌های جاری خیلی زیاد است و کمش کنید. ما خیلی از این رهنمون تشکر می‌کنیم، اما فقط بگویند از کدام هزینه جاری کم کنیم و به عمرانی اضافه کنیم؟ از بازنشستگان و آموزش‌وپرورش یا از بهداشت‌ودرمان و نیروهای مسلح یا از سوبسید گندم؟
نوبخت همچنین اعلام کرد:آخرین تعداد تحویل تاکسی‌های جایگزین به جای تاکسی‌های فرسوده ۵۲ هزار و ۳۱۳ دستگاه بوده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز