روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۷/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 40
  • 514
  • 1,144,809
نسخه‌نویسی الکترونیکی‌ در ۳۱ استان ‌اجرایی شد‌

مدیرعامل بیمه سلامت گفت: نسخه‌نویسی الکترونیکی به عنوان یکی از مهم‌ترین پروژه‌های بیمه سلامت ‌در ۳۱ استان و هر استان در یک شهر اجرا شد‌.
طاهر موهبتی در جلسه کارگروه سلامت استان کرمان که با حضور محمدجواد آذری‌جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد با اشاره به اینکه استان کرمان پایلوت اجرای طرح نسخه‌نویسی الکترونیکی است اظهار داشت: نسخه نویسی الکترونیکی در اصفهان و تهران نیز در حال انجام است.
وی با بیان اینکه بیش از ۵۰ درصد هزینه‌های بیمه سلامت مربوط به هزینه‌های بستری بیمه‌شدگان است گفت: بیمارستان‌های خصوصی با سامانه سپاس ارتباطی ندارند و اگر از طریق سپاس اسناد را ارسال کنند عمده مشکلات ارتباطی بین دستگاهی حل می‌شود.
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت با اشاره به اینکه نسخه‌نویسی الکترونیکی به عنوان یکی از مهمترین پروژه‌های بیمه سلامت است که سال گذشته در ۳۱ استان و هر استان در یک شهر اجرا شده است بیان کرد: پوشش نسخه‌نویسی الکترونیکی در کرمان به بیش از ۷۰ درصد رسیده و همکاران ما در کرمان تاکنون موفق شدند که ۵۰ هزار نسخه را به صورت الکترونیکی به سرانجام برسانند.
وی با بیان اینکه در این راستا نیازمند ایجاد زیرساخت‌های فنی و اجتماعی هستیم گفت: زیرساخت‌های اجتماعی در این حوزه از اهمیت بیشتری برخوردار است و تغییر رفتار و استقبال شرکای کاری ما در این پروژه اهمیت ویژه‌ای دارد.
موهبتی با بیان اینکه در زمینه نسخه‌نویسی الکترونیکی مراجعان سرپایی را صددرصد پوشش می‌دهد گفت: ما در این زمینه ۱۸۵ میلیون بار مراجعه را داریم و طبیعی است که این حجم مراجعات کار ما را سخت می‌کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز