روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 3
  • 99
  • 721
  • 1,335,021
نسخه واحدی برای کل کشور در کمیسیون فرهنگی و وزارت نمی‌توان پیچید

فرمانده سپاه عاشورا در خصوص برنامه‌های تبریز ۲۰۱۸ با بیان انتقاداتی، گفت: در برنامه‌های سال ۲۰۱۸ تبریز آنگونه که باید به فرهنگ دفاع مقدس توجهی نشده است.
سردار غلام عسگر کریمیان در دیدار اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس با نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی حول محور شورای فرهنگ عمومی استان با بیان اینکه هماهنگی و همراهی دستگاه‌های اجرایی در استان آذربایجان‌شرقی بی‌نظیر است، اظهار داشت: در حقیقت سیاست کلی در استان هم افزایی، تعامل و همراهی و همکاری بوده هر چند در مباحثی شاید اختلاف نظرها و اختلاف دیدگاه‌هایی باشد اما در اصول همه بر تقویت هم تلاش کرده‌اند که یکی از مزیت‌های آذربایجان‌شرقی و شهر اولین‌ها شهر تبریز است.هماهنگی و همراهی که باید بین کمیسیون فرهنگی مجلس و دستگاه‌های ذیربط همچون وزارتخانه‌ها بوده باید با هماهنگی استان‌ها باشد چرا که یک نسخه واحدی برای کل کشور در کمیسیون فرهنگی و وزارت نمی‌توان پیچید.
فرمانده سپاه عاشورا ادامه داد: حتی خود استان آذربایجان شرقی آذربایجان که یک استان پهناوری بوده در ۴ محور جغرافیایی دارای فرهنگ‌های متفاوت از یکدیگر بوده، در این زمینه آسیب‌شناسی و نیازسنجی جزو الزامات بوده است.
کریمیان در ادامه در خصوص برنامه‌های تبریز ۲۰۱۸ با بیان انتقاداتی، گفت: در برنامه‌های سال ۲۰۱۸ تبریز آنگونه که باید به فرهنگ دفاع مقدس توجهی نشده است.
وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «این فرهنگ همانند گنجینه‌ای است آیا ما خواهیم توانست این گنجینه را استخراج کنیم» و اینکه «عده‌ای می‌خواهند نام و یاد شهدا فراموش شود و شما باید نگذارید» خاطرنشان کرد: ما به عنوان سربازان ولایت باید به این مهم توجه کنیم ما افتخارات بسیاری همچون سرداران بزرگ شهید باکری ها و دیگر شهدا را داریم.انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام در سال ۲۰۱۸ فرصتی برای ایران و آذربایجان و تبریز بوده تا این قهرمانان جهان اسلام را به دیگران بشناسانیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز