روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 2
  • 502
  • 906
  • 1,359,565
نشست مشترک سازمان های آتش نشانی و حمل ونقل بار شهرداری تبریز

به گزارش شهریار به نقل از روابط عمومی سازمان حمل ونقل بار شهرداری تبریز، با حضور مدیران عامل سازمانهای آتش نشانی و حمل و نقل بار شهرداری تبریز و معاونین و کارشناسان هر دو سازمان جلسه ای به منظور هماهنگی برای آموزش آتش نشانی و خدمات ایمنی به رانندگان ناوگان حمل ونقل بار درون شهری در محل دفتر مدیریت سازمان حمل و نقل بار تشکیل شد .
درابتدای این جلسه فاضل نادری مدیر عامل سازمان حمل و نقل بار ، گزارشی از روند تشکیل سازمان و برنامه های پیشرو ارائه داده و بر لزوم آموزش رانندگان شاغل در حمل و نقل بار درون شهری خصوصاً آموزشهای ایمنی و آتش نشانی تأکید کرد .
وی با اشاره به اهمیت آموزش و فرهنگسازی برای فعالان حمل ونقل درون شهری از برنامه های گسترده سازمان در این خصوص خبر داد .
نادری در ادامه با تشریح دستورالعمل های آموزشی سازمان حمل ونقل بار افزود: در حال حاظر اخلاق حرفه ای، آشنایی با قوانین و مقررات راهنمائی و رانندگی، آشنایی با قوانین و مقررات حمل و نقل بار درون شهری،حفاظت و ایمنی حمل ونقل بار درون شهری و شهرشناسی و آتش نشانی و امداد و نجات و کمک های اولیه برای شاغلین حمل و نقل بار درون شهری آموزش داده میشود که در این راستا آموزش عملی آتش نشانی و خدمات ایمنی نیز به آموزش های رانندگان افزوده خواهد شد .
در ادامه جلسه داوود طالب نژاد نیز ضمن بیان نظرات خود در خصوص سازمان حمل و نقل بار از تعامل بیش از پیش دو سازمان در افزایش ایمنی رانندگان و آموزشهای لازم خبر داده و در خصوص فعالیت های سازمان آتش نشانی نیز گزارش ارائه کردند .
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز با اشاره به نوپا بودن سازمان حمل و نقل بار فعالیت های این سازمان را چشمگیر دانسته و بر آمادگی کامل سازمان آتش نشانی برای همکاری با این سازمان تاکید کرد .
در نهایت مقرر شد کلیه رانندگان شاغل در حوزه حمل و نقل بار درون شهری به صورت گروهی جهت گذراندن دوره های تئوری و عملی آتش نشانی توسط سازمان حمل و نقل بار به سازمان آتش نشانی معرفی شوند و پس از گذراندن دوره گواهینامه پایان دوره گواهی های لازم صادر شود .
ضمنآ مقرر شد توسط سازمان آتش نشانی شرکت های سازنده کپسول آتش نشانی به سازمان حمل و نقل بار معرفی شوند تا با عقد تفاهم نامه ای سه جانبه مبنی بر دریافت تخفیف های ویژه برای رانندگان بار اقدامات لازم صورت گیرد و همچنین در خصوص تشویق رانندگان نیز تصمیم گرفته شد، پس از آموزش در صورتی که در حوادث شهری موفق به اطفاء حریق شوند توسط سازمان آتش نشانی کپسول آنها رایگان شارژ شده و جوایزی نیز برایشان در نظر گرفته شود .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز