روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 490
  • 1,087
  • 1,361,489
نصب بزرگترین المان شهری توسط شهرداری منطقه ۲ تبـــریز

از سوی شهرداری منطقه دو تبریز، بزرگترین المان (عینک) در مقابل هتل پارس نصب گردید.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه ۲ تبریز، به منظور استقبال شایسته از تبریز ۲۰۱۸ و انتخاب شهر تبریز بعنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی؛ از سوی واحد زیباسازی این منطقه المان عینک بعنوان بزرگترین المان شهری در مقابل هتل پارس از طرف ورودی اتوبان شهیدکسائی نصب گردید.
این منطقه در نظر دارد در سایر میادین و مسیرهای اصلی حوزه، المان های متعدد دیگری نیز نصب نماید.
از سوی شهرداری منطقه دو تبریز عملیات احداث ساختمان اداری سالن کارگاه امانی از سوی این منطقه در مراحل پایانی اجرا قرار دارد.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، باقر خوشنواز شهردار منطقه با اعلام این مطلب گفت: عملیات احداث ساختمان اداری سالن چندمنظوره کارگاه امانی که در ۲ طبقه در جوار سالن مذکور در حال اجراست، در مراحل پایانی احداث قرار دارد.
شهردار منطقه دو تبریز مساحت هر طبقه این ساختمان اداری را ۳۰۰ مترمربع عنوان کرد و افزود: همسو با احداث ساختمان مذکور، همچنین این منطقه با پیشرفت فیزیکی قابل توجه در حال احداث سالن چندمنظوره کارگاه امانی در ۱ هزار و ۵۰۰ مترمربع مساحت در محوطه کارگاه برای استفاده مختلف خدمات شهری می باشد.
وی در ادامه تصریح کرد: برای احداث سالن چند منظوره کارگاه امانی اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال اختصاص یافته است.
شهردار منطقه دو هدف از احداث این سالن را برای انجام فعالیت هایی همچون انبار نمودن وسایل یدکی ماشین آلات خدمات شهری، تعمیر و نگهداری خوردروها ذکر کرد و اظهار داشت: این سالن شامل امکاناتی همچون رختکن، حمام و… خواهد بود.
خوشنواز توقف خودروهای ماشین آلات کارگاه امانی به منظور نگهداری بهینه از خودروها و جلوگیری از استهلاک آن را از دیگر اهداف احداث سالن مذکور عنوان نمود.
هم چنین عملیات پاکسازی و شستشوی معابر در قالب برنامه “بایرام پئشوازی – تبریزین یازی” در سطح حوزه شهرداری منطقه دو تبریز به انجام رسید.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، با توجه به انجام عملیات پاکسازی و شستشوی معابر در قالب برنامه استقبال از بهار تحت عنوان “بایرام پئشوازی – تبریزین یازی” عملیات رفت و روب و تنظیف معابر در سطح حوزه این منطقه اعم از جاده ائل گلی، میرداماد، زعفرانیه، کمربندی میانی، دروازه تهران و … از سوی نیروهای سختکوش نواحی ۳ گانه این شهرداری به انجام رسید.
بنابه این گزارش، علاوه بر عملیات تنظیف کلی مسیرهای اصلی حوزه این منطقه، شستشوی مبلمان شهری و ایستگاه های اتوبوس نیز به اجرا درآمد و تلاشگران نواحی سه گانه همچنین هم راستا با عملیات تنظیف معابر، رنگ آمیزی باکس ها و ریل باکس ها را به انجام رساندند.
همسو با عملیات پاکسازی سطح حوزه شهرداری منطقه دو همچنین اجرای کاتر زنی مسیرها برای آسفالت ریزی و لکه گیری معابر نیز به اجرا درآمد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز