روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 221
  • بازدید دیروز: 1,407
  • کل بازدید ها: 843,840
نصب تابلوی راهنمای شهروندی محاسبه عوارض در شهرداری منطقه دو تبریز

شهرداری منطقه دو تبریز به منظور آشنائی شهروندان با چگونگی محاسبه عوارض نوسازی و درآمد، اقدام به نصب تابلوی راهنمای شهروندی کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آوای تبریز، مهندس رسول موسائی شهردار منطقه با اعلام این مطلب گفت: به منظور آشنائی شهروندان با نحوه محاسبه عوارض نوسازی و درآمد، این شهرداری اقدام به نصب تابلوهای راهنمای شهروندی در ساختمان اداری کرده است.

شهردار منطقه دو تبریز در ادامه افزود: تابلوهای راهنمای شهروندی حاوی محاسبه عوارض نوسازی و مشاغل برمبنای دفترچه عوارض شامل محاسبات حدفاصل تراکم، زیربنای تراکم، تبدیل واحدهای مجاز مسکونی به خدماتی و … می باشد که به منظور شفاف سازی و امکان محاسبه آن برای شهروندان و اطلاعات لازم برای این امر در ساختمان اداری منطقه نصب شده و مراجعین بر اساس فرمول درج شده در تابلوی راهنما می توانند برای پرداخت دیون خود به شهرداری، شخصا اقدام به محاسبه عوارض نوسازی و مشاغل نمایند.

مهندس رسول موسائی در ادامه اظهار داشت: شهرداری منطقه دو همچنین اقدام به نصب تابلو راهنمای نحوه محاسبه درآمد نموده و در راستای تکریم شهروندان، اطلاعات لازم جهت پرداخت عوارض مذکور از طریق فرمول های مرتبط برای مراجعین درج شده است.

شهردار منطقه دو تبریز با عنوان اینکه این شهرداری در تلاش است امکانات لازم برای ایجاد سیستم نرم افزاری محاسبه عوارض را فراهم نماید، تصریح کرد: فراهم نمودن امکانات برای محاسبه کامپیوتری و دسترسی کاربران برای محاسبه عوارض های نوسازی، مشاغل و درآمد و اطلاعات مربوط به ضوابط درخواست های ارباب رجوع، برای جلوگیری از ائتلاف وقت شهروندان بزودی از طریق نرم افزارهای مربوط به این امر در شهرداری منطقه دو تبریز راه اندازی می شود.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز