روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 574
  • 769
  • 1,387,576
نصب تابلو راهنمای ورودی شهرک مایان

مدیر زیباسازی شهرداری منطقه ۶ تبریز، گفت: به منظور زیباسازی محیط شهری تابلوی راهنمای شهرک صنفی صنعتی مایان در ورودی این شهرک نصب شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۶ تبریز، کمال خسروی اظهار داشت: با هدف زیباسازی محیط شهری، حذف زوائد بصری و تابلوهای اضافی و همچنین متمرکز کردن تابلو راهنمای مسافران در شمال غرب تبریز تابلو راهنمای ورودی شهرک صنفی صنعتی مایان نصب شد.
وی افزود: با تلاش معاونت و همکاران واحد خدمات شهری و اجرایی منطقه با حذف تابلو های اضافی، بنر و زوائد بصری سطح حوزه تابلو راهنمای ورودی شهرک صنفی صنعتی مایان نصب شد.
گفتنی است، شهرک صنفی صنعتی مایان با یک هزار و ۳۵۰ واحد تجاری و کارگاهی در محدوده شهرداری منطقه ۶ در شمالغرب تبریز قرار دارد.
پروژه نصب تابلو راهنمای ورودی شهرک صنفی صنعتی مایان به منظور ساماندهی رفت و آمد مشتریان و مراجعان و همچنین تامین کنندگان مواد اولیه شهرک های فوق یا فروشندگان جز که اقلام و کالاها را بصورت عمده از این محل تهیه می کنند، طراحی و اجرا شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز