روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 692
  • 721
  • 1,335,614
نصب و تعویض سیلندرهای ترافیکی در معابر غرب تبریز

نصب و تعویض سیلندرهای ترافیکی در معابر غرب تبریز توسط واحد حمل و نقل و ترافیک معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۶ انجام شد.
به گزارش شهریار، سامان احمدزاده، شهردار منطقه از نصب و تعویض سیلندرهای ترافیکی در معابر غرب تبریز توسط واحد حمل و نقل و ترافیک معاونت فنی و عمرانی این منطقه خبر داد.
وی افزود: خط کشی محوری (خطوط ممتد و منقطع) مسیر خروجی پایگاه هوایی، ورودی شهرک مبل و خودرو از بلوار خلبان تا پل شهید عباس دوران به مسافت ۸ هزار متر انجام شده است.
شهردار منطقه ۶ تبریز خاطرنشان کرد: این پروژه به منظور کاهش خطرات و حوادث رانندگی تامین امنیت شهروندان تبریزی با همکاری سازمان ترافیک شهرداری تبریز اجرا شد.
به گزارش شهریار به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۶ تبریز، پارک آناخاتون با نصب وسایل بازی کودکان و ۵ واحد آلاچیق و اجرای دکل روشنایی برق به ارتفاع ۲۰ متر تجهیز شد.
سامان احمدزاده، شهردار منطقه ۶ تبریز، ضمن اعلام این خبر افزود: احداث پروژه های ورزشی برای جوانان این محله ها جزو ضروریات زندگی شهری است.
وی اظهار کرد: ایجاد نشاط و تامین ابزارهای رفاه شهروندان و بخصوص جوانان را در راستای توسعه ورزشهای همگانی و محلات یکی از وظایف شهرداریها دانست.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز