نصب و تعویض سیلندرهای ترافیکی در معابر غرب تبریز

نصب و تعویض سیلندرهای ترافیکی در معابر غرب تبریز توسط واحد حمل و نقل و ترافیک معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۶ انجام شد.
به گزارش شهریار، سامان احمدزاده، شهردار منطقه از نصب و تعویض سیلندرهای ترافیکی در معابر غرب تبریز توسط واحد حمل و نقل و ترافیک معاونت فنی و عمرانی این منطقه خبر داد.
وی افزود: خط کشی محوری (خطوط ممتد و منقطع) مسیر خروجی پایگاه هوایی، ورودی شهرک مبل و خودرو از بلوار خلبان تا پل شهید عباس دوران به مسافت ۸ هزار متر انجام شده است.
شهردار منطقه ۶ تبریز خاطرنشان کرد: این پروژه به منظور کاهش خطرات و حوادث رانندگی تامین امنیت شهروندان تبریزی با همکاری سازمان ترافیک شهرداری تبریز اجرا شد.
به گزارش شهریار به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۶ تبریز، پارک آناخاتون با نصب وسایل بازی کودکان و ۵ واحد آلاچیق و اجرای دکل روشنایی برق به ارتفاع ۲۰ متر تجهیز شد.
سامان احمدزاده، شهردار منطقه ۶ تبریز، ضمن اعلام این خبر افزود: احداث پروژه های ورزشی برای جوانان این محله ها جزو ضروریات زندگی شهری است.
وی اظهار کرد: ایجاد نشاط و تامین ابزارهای رفاه شهروندان و بخصوص جوانان را در راستای توسعه ورزشهای همگانی و محلات یکی از وظایف شهرداریها دانست.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از