روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 261
  • 1,575
  • 1,392,697
نصب ۶ دکل روشنائی در پارک های سطح حوزه شهرداری منطقه ۲ تبریز

شهرداری منطقه۲تبریز به منظور رفاه حال مسافرین، گردشگران و خانواده ها جهت استفاده بهینه از فضای پارک های سطح حوزه این منطقه، اقدامات لازم برای عملیات نصب ۶ دکل روشنائی را به اجرا درآورده است.
رسول موسائی شهردار منطقه با اعلام این خبر افزود: با توجه به آغاز ایام تعطیلات تابستانی و به منظور استفاده بهینه شهروندان و گردشگران و برای بهره گیری مناسب خانواده ها و کودکان از فضاهای سبز شهری خصوصاً شب هنگام؛ این منطقه اقدامات لازم برای نصب ۶ دکل روشنائی را به اجرا درآورده است.
شهردار منطقه دو تبریز اظهار داشت: با توجه به موقعیت جغرافیایی این منطقه و قرار گرفتن آن در یکی از ورودی های اصلی کلانشهر تبریز از سوی دروازه تهران و وجود پارک های متعدد و موقعیت آب هوایی مناسب تابستانه برای پذیرائی از مسافرین و گردشگران این شهر، عملیات اجرایی فونداسیون ۳ دکل در پارک شمیم پایداری برای تامین روشنائی به اتمام رسیده است. با عنایت به آغاز ایام تعطیلات تابستانی و شروع مسافرت های گردشگران به کهن شهر تبریز و مورد استفاده قرار گرفتن پارک های سطح حوزه این منطقه بعلت داشتن آب و هوای خنک شبانه؛ رسول موسائی پارک پلیس پرواز را از دیگر پارک های مورد استفاده عده کثیری از میهمانان، گردشگران و شهروندان برشمرد و افزود: مقدمات اولیه و عملیات اجرائی فونداسیون ۲ دکل روشنائی در پارک پلیس پرواز نیز به اتمام رسیده و آماده نصب می باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز