روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 461
  • 773
  • 1,386,694
نصیرزاده: اعتراضی به تانکو عبدالرحمان وارد نیست

رئیس کمیته تدوین قوانین و مقرارت فدراسیون فوتبال می گوید بعد از برگزاری بازی با سوریه دیگر نمی تواند انتقادی نسبت به ورزشگاه محل بازی مطرح کرد.
هوشنگ نصیر زاده رئیس کمیته تدوین قوانین و مقررات فدراسیون فوتبال درباره تخلف مسئولین برگزاری بازی ایران و سوریه مبنی بر صدور اجازه بازی در ورزشگاهی با سکوهای سیمانی گفت: ایران و سوریه مهمان های سرزده این ورزشگاه نبودند و این ورزشگاه پیش از بازی توسط بازرسان مورد بررسی قرار گرفته بود. ورزشگاه تانکو عبدالرحمان مورد تایید بوده و حالا که بازی برگزار شده نمی توان اعتراضی به بازی انجام داد.
رئیس کمیته تدوین قوانین و مقرارت فدراسیون فوتبال ادامه داد: ورزشگاه هایی از این دست در کشورهایی مانند نپال، بوتان و غیره در آسیا هستند و بازی ها در این ورزشگاه ها بی مشکل برگزار می شود. یا در قاره آفریقا نیز ورزشگاه هایی با این شرایط دیده می شوند که میزبان بازی های مقدماتی جام جهانی هستند.
نصیرزاده در پایان تصریح کرد: برای فیفا موضوعاتی مانند ابعاد استاندارد، امنیت، امکانات تفکیک سازی هواداران از محل بازی، رختکن تیم ها و امکانات بازی در اولویت هستند که ورزشگاه تانکو عبدالرحمان در این موضوعات مشکلی نداشت و نباید باران شدید که باعث از بین رفتن چمن ورزشگاه شده بود را به عنوان عاملی تاثیر گذار فراموش کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز