روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 464
  • 773
  • 1,386,697
نظارت ویژه بر غرفه‌ها و بوفه‌های مراکز تفریحی و پارک‌ها

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن وتجارت آذربایجان‌شرقی گفت : با توجه به فرارسیدن فصل تابستان و افزایش حضور شهروندان در مراکز تفریحی و پارک‌ها به ویژه پس از انجام فرایض دینی و افطاردر ایام ماه مبارک رمضان، طرح نظارتی ویژه بازدید و بازرسی از غرفه‌ها و بوفه‌های موجود در مراکز تفریحی و پارک‌های بزرگ تبریز و شهرباز‌ی‌ها از ابتدای خردادماه آغاز شده که تا پایان شهریورماه سال جاری نیز ادامه خواهد داشت .
اسماعیل عطاپور افزود: در همین راستا طی ۱۰ روز گذشته ضمن انجام ۵۷ مورد بازرسی از غرفه‌ها و بوفه‌های مراکز تفریحی تبریز از جمله ائل گلی، باغلار باغی و عینالی برای شش واحد متخلف نیز پرونده تخلفاتی با عناوین عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی، عدم درج قیمت و گرانفروشی تشکیل و جهت رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال شد .
عطاپور ادامه داد : ستاد خبری این سازمان با شماره ۱۲۴ آماده دریافت شکایات و گزارشات مردمی از تخلفات احتمالی غرفه ها و بوفه های موجود در پارک‌ها و مراکز تفریحی است .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز