روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 43
  • 1,073
  • 1,394,409
نظامی‌پور: امیدوارم با بادران به لیگ برتر بیایم

مدافع جدید تیم فوتبال بادران گفت: امیدوارم در فصل جاری عملکرد خوبی داشته باشیم و با این تیم به لیگ برتر صعود کنیم.
امید نظامی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره انتقالش به تیم فوتبال بادران گفت: فصل گذشته وقتی به صبا آمدم شرایط خوبی داشتم. ما در نیم‌فصل دوم از لحاظ نتیجه‌گیری خوب عمل کردیم، ولی متأسفانه سقوط صبا به لیگ دسته اول در کارنامه بازیکنان این تیم تأثیر منفی گذاشت.
مدافع جدید تیم فوتبال بادران در ادامه افزود: به‌هر حال این موضوع شرایط مرا هم سخت کرد، ولی از اینکه بادران را انتخاب کردم احساس خوبی دارم. پارسال هم در نیم‌فصل دوم از این تیم پیشنهاد داشتم، اما قسمت نشد که به بادران بروم. حالا شرایط مهیا شده تا برای این تیم بازی کنم و امیدوارم با بادران به لیگ برتر بیایم.
وی در خاتمه تصریح کرد: من هنوز هم از سقوط صبا ناراحتم. اعتقاد دارم که اگر صبا در نیم‌فصل اول کارش را با همین تیمی که در نیم‌فصل دوم شکل گرفت آغاز می‌کرد، در رده‌های بالای جدول قرار می‌گرفت و در لیگ برتر می‌ماند. به‌هر حال همه اتفاقات دست به دست هم داد تا صبا سقوط کند و بازگشت این تیم به لیگ برتر اتفاقات بسیار سختی است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز