روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 314
  • 407
  • 1,282,545
نظام خانواده یکی از اساسی ترین نظام های عملیاتی است

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تبریز، مولاخواه در بازدید از مراحل اجرائی از نمایشگاه خانواده ایرانی اسلامی در فرهنگسرای الغدیر به اهمیت نظام خانواده اشاره نمود که یکی از اصلیترین نظام های عملیاتی است که اگر نادیده گفته شود می تواند موجب شکست الگو در تحقق اهداف بشری گردد.
مولاخواه افزود: خانواده یک نظام پویاست که ضمن برخورداری از فرآیندگی در مقابل تغییرات جزئی وکلی از خود عکس العمل نشان می دهد و همچون سایر نظام های جامعه در مسیرتکاملی قرار دارد و در این جریان باید با حساسیت و دقت در جهت حرکت این نهاد مهم برنامه ریزی نمود.
وی گفت: دین اسلام سراسر دین مهر ورزی و محبت است و به خانواده و تشکیل آن اهمیت فراوانی داده است و به اندازه ای غنی میباشد که قادر به پاسخگوئی به همه نیازها و شبهات و سوالات بشری می باشد و انسان را تشنه نمی گذارد و همین امر می تواند باعث رشد و بالندگی و موفقیت خانواده ها گردد.
شهردار منطقه یک اشاره نمود: برگزاری چنین نمایشگاههائی می تواند به صلابت و استحکام بنیان خانواده بر اساس نگاههای اسلامی و وسعت دید این نظام بیفزاید و این موضوعی است که باید در برگزاری این مهم لحاظ گردد.
مولا خواه همچنین به نقش تاثیرگذار فضاهای مجازی و ایجاد فاصله در خانواده ها اشاره نموده و گفت: در این وانفسائی که هجمه های مختلف بر پیکرۀ خانواده وارد می گردد باید با حساسیت دوچندان حرکت نمود و از این نمایشگاه به عنوان فرصتی مهم استفاده و بهره جست تا بتوانیم حقایق و تهدیدات تکنولوژی واستفاده ناصحیح ازآن را به خانواده ها بگوئیم و از فرهنگ غنی و ایمان با صلابت در جهت استحکام بنیان خانواده استفاده و بهره ببریم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز