نظام یکی از پشتوانه های خود را از دست داد

سخنگوی دولت، آیت الله هاشمی رفسنجانی را فرزند فهیم، صبور و پشتیبان انقلاب توصیف کرد و گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی هیچ گاه از خاطر نمی روند.
محمد باقر نوبخت در حاشیه مراسم وداع با آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: آیت الله هاشمی از فرزندان فهیم، صبور و پشتیبان انقلاب بودند و همین واژگان بیانگر ویژگی های شخصیت ممتاز انقلاب است.
وی افزود: او هیچگاه از کنار امام خمینی(ره)، رهبری و انقلاب دور نشد بلکه بعنوان یک پشتوانه تا آخرین روز در ارتباط با تقویت نظام بودند و از خاطر نمی روند.
سخنگوی دولت ادامه داد: بنده در کمیسیون نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام خدمت ایشان بودم و ایشان با چه دقتی راجع به مورد به مورد مصوبه مجلس که با توجه به اصل ۱۱۰ قانون اساسی در مورد نظارت مقام معظم رهبری بود، گفت باید جایگاه نظارتی شورای نگهبان حفظ شود.
وی اظهار کرد: بدون تردید نظام یکی از پشتوانه های خود را از دست داد، دولت و ملت، پشتیبان، و رهبر معظم انقلاب یکی از یاران با وفا و صدیق خود را از دست دادند.
سخنگوی دولت خاطرنشان کرد: همانطور که حضرت امام (ره) در شهادت شهید باهنر و رجایی فرمودند که خدا هست؛ ما به همین امر اعتماد داریم و بر این مصیبت صبر می کنیم.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz