روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 296
  • 749
  • 1,336,781
نظر بیشتر نمایندگان به رحمانی مثبت است

عضو شورای مرکزی فراکسیون امید گفت: نظر بیشتر نمایندگان مجلس شورای اسلامی به رضا رحمانی ّرای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت مثبت است.
شهاب الدین بیمقدار در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه احتمال رای آوردن رحمانی از مجلس زیاد است، افزود: رحمانی در جلسه فراکسیون امید حضور یافت و برنامه های خود را برای تصدی این وزارتخانه ارایه کرد.
وی با بیان اینکه نظر فراکسیون امید درباره پیشنهاد رحمانی برای تصدی وزارت صنعت پس از رای گیری از اعضا امروز اعلام می شود، اظهار داشت: از جمله برنامه های شاخص اعلام شده رحمانی، تلاش برای حل مشکلات کارخانه ها در کوتاه مدت، جوان گرایی و انتخاب معاونان توانمند برای حل مشکلات فعالان این حوزه است.
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر یادآوری کرد: در این جلسه رحمانی اعلام کرد که به برنامه ششم مجلس پایبند بوده و برای تحقق آن تلاش خواهد کرد.
بیمقدار ادامه داد: وی به اعضای فراکسیون امید اعلام کرد که با شرایط و وضعیت حوزه صنعت، معدن و تجارت آشناست و تا حد توان خود برای کاهش مشکلات و رشد و پیشرفت این حوزه تلاش می کند.
رضا رحمانی برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت به همراه محمد اسلامی برای وزارت راه و شهرسازی، فرهاد دژپسند برای وزارت اقتصاد و امور دارایی و محمد شریعتمداری برای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز یکشنبه طی نامه ای از سوی رییس جمهوری به مجلس شورای اسلامی معرفی شدند.
رضا رحمانی، نماینده سه دور مجلس شورای اسلامی از تبریز، اسکو و آذرشهر، پیش از این قایم مقام وزارت صنعت، معدن و تجارت بود و در حال حاضر سرپرست این وزارت خانه است.
رحمانی همچنین در زمان حضور در خانه ملت، ریاست کمیسیون صنعت و معدن این نهاد قانونگذار را بر عهده داشت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز