روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 282
  • 639
  • 1,435,318
نظر پله درباره « پله جدید »

اسطوره فوتبال برزیل به ستایش از ستاره جوان پاری سن ژرمن و تیم ملی فوتبال فرانسه پرداخت و او را پله جدید دانست.
پله اسطوره فوتبال برزیل به شمار می‌آید و بسیاری او را بهترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان می‌دانند. مروارید سیاه فوتبال برزیل به ستایش از کیلیان ام‌باپه پرداخت و او را نسخه جدید خود دانست. پله گفت‌: ام‌باپه در ۱۹ سالگی توانست در جام جهانی بدرخشد و جام را بالای سر برد و من در ۱۷ سالگی به چنین افتخاری دست پیدا کردم. من پیش از این گفتم که ام‌باپه، پله جدیدی خواهد بود. بعضی فکر می‌کردند که شوخی می‌کنم اما من این را جدی گفتم و این بازیکن می‌تواند افتخاراتی را که من به دست آوردم تکرار کند.
اسطوره فوتبال برزیل در بخش دیگری از سخنانش به نیمار نیز اشاره کرد و گفت‌: همواره گفته‌ام که نیمار بازیکن بزرگی است. اشتباهات تکراری این بازیکن در سال‌های اخیر به او ضربه زده است. با وجود این که نیمار بازیکن بزرگی است اما من چون او را دوست دارم و مانند فرزندم است به همین دلیل از او انتقاد می‌کنم. برای او چه در برزیل و چه با پاری سن ژرمن آرزوی موفقیت می‌کنم.
پله در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا پاری ‌سن‌ ژرمن، شانس قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را دارد، این گونه پاسخ داد: پاری ‌سن‌ ژرمن تیم بسیار با کیفیتی است و شانس فینالیست شدن را دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز