روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 341
  • 948
  • 1,355,679
نقدهای سازنده باید پاسخ داده شود

معاون سیاسی وزیر کشور در گفتگو با خبرنگاران ، در این ارتباط، نقدهای سازنده به دولت را وارد خواند و گفت: این گونه نقدها باید شنیده و به آنها پاسخ داده شود.
اسماعیل جبارزاده در خصوص اظهارات رئیس دفتر رئیس جمهوری مبنی بر این که حساب منتقدان دلسوز از مخالفان سیاسی جداست اظهار داشت: برخی، از سر دلسوزی انتقادهایی دارند که این انتقادها را باید پاسخ داد اما آن تعدادی که در مخالفت با نظام هستند حساب جداگانه ای با دلسوزان نظام دارند.
وی افزود: عقل و منطق حکم می کند که انتقادها شنیده شود و اصلاح صورت گیرد. به دیگر انتقادها نیز که وارد نیست و شاید برداشت بدی صورت گرفته است توضیح داده شود. همه این ها در نهایت، به اصل گفت و گو بر می گردد که وزیر کشور در این ارتباط بحث گفت و گو را ابلاغ کرده است؛ همه استانداران و فرمانداران باید با طرف های مختلف اعم از موافقان و مخالفان دولت گفت و گو کنند. این گفت و گو اگر فرهنگ سازی و عملیاتی شود مطمئنا خیلی از مشکلات ما در قالب این آنها حل و انتقاد هم شنیده می شود.انتقادها در بخش هایی که وارد است قابل قدردانی بوده و به انتقادها در بخشی هم که وارد نیست پاسخ می دهیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز