روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 522
  • 761
  • 1,333,223
نقد رسانه ها نباید باعث دلسردی افراد شود

معاون امور هماهنگی و عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه فاصله بین نقد و انتقاد نازکتر از مو است، گفت: نقد رسانه ها نباید باعث دلسردی افراد شود.
محمدصادق پورمهدی در آئین گرامیداشت روز خبرنگار در تالار خاقانی خانه فرهنگ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی افزود: رسانه ها باید در کنار درج کمبودها و مشکلات نقاط قوت و عملکردهای مثبت دستگاه ها را نیز منعکس کنند.
وی با بیان اینکه آستانه تحمل مدیران دستگاه ها نیز باید افزایش یابد، اظهار کرد: رسانه ها در کنار دیدن نقاط سیاه جامعه، نقاط سفید را نیز ببینند و در انعکاس مطالب خود منصفانه و از روی صداقت عمل کنند.
معاون امور هماهنگی و عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه در این استان دیدن نقاط سیاه بیشتر از نقاط سفید است، یادآوری کرد: تقویت نقاط مثبت دستگاه ها برای توسعه استان و آبادانی شهر ضروری است.
معاون امور هماهنگی و عمرانی استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد: رسانه ها به عنوان زبان گویا و چشم بینای جامعه باید با همکاری مدیران دستگاه ها به توسعه جامعه کمک کنند.
وی با اشاره به آغاز تجهیز موزه مطبوعات تبریز و برنامه ریزی برای افتتاح ۱۱ موزه در تبریز ۲۰۱۸ گفت: رسانه ها و مطبوعات باید تلاش کنند تا کیفیت این موزه ارتقا یابد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز