روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 64
  • 384
  • 1,279,981
نقش بسزای ترویج فرهنگ عفاف وحجاب واخلاق مداری در توسعه اجتماعی

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز در جلسه کارگروه عفاف و حجاب گفت: تحقق فرهنگ اسلامی و توسعه اجتماعی در گرو اخلاق‌مداری و عفاف و حجاب است.
به گزارش شهریار به نقل ازمعاونت فرهنگی و اجتماعی، حجت الاسلام احمدحمیدی، در جلسه کارگروهش عفاف و حجاب با اشاره به کسب مقام برترشهرداری تبریز در امر توسعه فرهنگ عفاف وحجاب در سال۹۴، اظهارداشت: یکی از مهم‌ترین مقوله‌هایی که باید در عصر حاضر و با وجود تهاجمات فرهنگی متعدد از سوی دشمنان اسلام به آن بپردازیم عفاف وحجاب است.
وی با اشاره به لزوم انجام فعالیت‌های حوزه عفاف وحجاب شهرداری با اتخاذ رویکرد ایجابی در فرهنگ سازی حجاب و عفاف گفت: معاونت فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز در راستای ارتقای سطح آگاهی و دانش و برای نهادینه شدن فرهنگ عفاف و حجاب در مجموعه درون سازمانی، فعالیت‌های مختلفی از قبیل پژوهش و آسیب‌شناسی، برگزاری کارگاه‌های مهارت‌های زندگی، مشاوره، توانمندسازی بانوان در جهت خودباوری و کسب مهارت شغلی با برپایی نمایشگاه و جشنواره‌های فرهنگی و تهیه، تولید و توزیع بسته‌های فرهنگی آموزشی را در دستور کار خود قرار داده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز