روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۶/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 94
  • 507
  • 1,125,951
نقش رسانه در ارتقاء فرهنگ وکاهش ناهنجاری های ترافیک بسیار چشمگیر است

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تبریز ، معاون حمل ونقل شهردار در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی گفت : رسانه ملی می تواند نقش بسزایی در افزایش آگاهی مردم و ارتقای سواد سلامت جامعه داشته باشد وخوشبختانه شهرداری توانسته است از طریق برنامه های مشارکتی رادیویی وتلویزیونی در راستای ارتقاء فرهنگ ترافیک وکاهش حوادث ترافیکی گامهای موثری بردارد .
مهدی یوسفی بیان کرد: کسب مقام برتر کشوری در کاهش آمار حوادث ترافیکی جلب مشارکت مردمی به خصوص در ایامی که به لحاظ آلودگی هوابا بحران مواجه هستیم و…از مواردی است که تنها در سایه تعامل با رسانه به آن رسیده ایم .
مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی گفت: ‌صدا و سیما به عنوان مجموعه‌ای از عناصر خدوم تکلیف دارد چالش های اجتماعی وسیاسی وهمچنین شهری را به شکل صحیح مطرح کند که خوشبختانه خانواده بزرگ شهرداری در این راستا در کنار ما ویاریگر ما هستند .
مرتضی صفری با اعلام آمادگی صدا و سیما برای همکاری با شهرداری افزود : علاوه بر برنامه های مشارکتی موجود در بحث سریال سازی که هدف ما اصلاح رفتارهای اجتماعی در قالب طنز وارائه پیام های غیر مستقیم درزمینه کمک به رشد و توسعه استان است ، هماهنگی و همکاری مجموعه شهرداری به خصوص کارشناسان حمل ونقل می تواند در تغییر مثبت ذائقه مخاطب بسیار موثر باشد .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز