روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1
  • 784
  • 1,337,270
نقش شهرداری در توسعه فکری جامعه حایز اهمیت است

مدیرکل اطلاعات استان گفت: توسعه، تنها به معنی «رشد، عمران و آبادانی» نیست، بلکه در مفهوم ابعاد سیاسی، فرهنگی و اجتماعی مورد توجه است.
به گزارش شهریار، رضایی در نشستی با مدیران حراست مناطق و سازمان‌های شهرداری تبریز، با بیان این مطلب اظهار داشت: شهرداری به صورت مستقیم با هزینه‌های شهر در ارتباط است، با توجه به این ویژگی مهم، علت‌یابی کاستی‌ها و مشکلات شهر ضروری است.
مدیرکل اطلاعات استان اظهار داشت: نقشی که شهرداری در توسعه فکری جامعه می‌تواند ایفا کند، حایز اهمیت است؛ این نقش، در یک افق ایده‌آل، باید جامعه را به سمتی هدایت کند که بدون نیاز به حصارهای جداکننده، حتی شاخه‌گلی هم از بستر شهر چیده نشود.
وی تاکید کرد: مفهوم توسعه را باید با نگاه باز، بررسی و اجرا کنیم؛ در این صورت، قطعاً امنیت و آرامش شهر تضمین خواهد شد.
رضایی، با تقدیر از شهردار تبریز خاطرنشان کرد: انتخاب برادر گران‌قدر جناب سلامی به عنوان مدیرکل حراست شهرداری تبریز قابل‌تقدیر است؛ ایشان از افراد مجرب در حوزه‌های مختلف است که با تلاش‌های گسترده، عنوان نمونه حراست استان و کشور را از آن خود کرده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز