روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 76
  • 753
  • 1,436,978
نقش موثر تشکل ها در حل چالش ها و رفع مسائل زیست محیطی

مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی تشکل های زیست محیطی می توانند نقش موثری در حل چالش ها و رفع مسائل زیست محیطی استان داشته باشند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی، حمید قاسمی در دیدار با اعضای منتخب شبکه تشکل های زیست محیطی استان گفت: تشکل های زیست محیطی و سازمان های مردم نهاد در ارتقاء فرهنگ حفظ محیط زیست و فرهنگ عمومی نقش بسیار مهم و بسزایی دارند.
وی انتخاب اعضای جدید شبکه تشکل های زیست محیطی آذربایجان شرقی را تبریک گفت و از تلاش اعضای قبلی شبکه تشکل های زیست محیطی استان قدردانی کرد.
این مقام مسئول در ادامه افزود: ما در اداره کل حفاظت محیط زیست آماده همکاری در جهت برگزاری دوره های مختلف آموزش عمومی و تخصصی در حوزه محیط زیست هستیم و از حضور مردم و نمایندگان سازمان های مردم نهاد در این دوره های اموزشی استقبال می کنیم.
وی گفت: ما از انتقادات استقبال می کنیم و اگر انتقادهای مطرح شده به صورت تخصصی و همراه با راهکار پیشنهادی باشد، قطعاً در رفع مشکلات زیست محیطی استان راهگشا خواهند بود.
مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی خواستار تشکیل کمیته های تخصصی در تشکل های زیست محیطی استان شد و افزود: این کمیته ها می توانند با ارائه راهکارها علمی به عنوان بازوی کمکی سازمان حفاظت محیط زیست عمل کنند و ما از پیشنهادات تخصصی تشکل های زیست محیطی قطعاً استقبال می کنیم.
قاسمی در پایان از فعالیت ۴۶ سمن زیست محیطی در استان خبر داد و گفت: ما آماده همکاری های لازم در خصوص اخذ مجوزهای لازم جهت فعالیت تشکل های زیست محیطی مردم نهاد هستیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز