روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 2
  • 785
  • 857
  • 1,394,078
نقش پررنگ شهرداری تبریز در برنامه های فرهنگی شهر

نقش پررنگ شهرداری تبریز در برنامه های فرهنگی شهر

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز، در مراسم یادواره شهدای دانش آموز و معلم از نقش پررنگ مجموعه شهرداری تبریز در اجرای برنامه های فرهنگی در سطح شهرتبریز خبر داد.
به گزارش شهریار به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی، حجت الاسلام احمد حمیدی در مراسم یادواره شهدای معلم ودانش آموز ناحیه ۵ آموزش و پرورش، ضمن تبریک هفته بسیج با تاکید بر خبر فوق اذعان داشت: خوشبختانه مجموعه شهرداری تبریز در سه سال اخیر به این افتخار نائل گشته است که علاوه بر اجرای برنامه های ویژه نشرارزش های دفاع مقدس و ترویج فرهنگ شهادت وتقویت روحیه بسیجی، با همکاری با انواع سازمان ها و نهادهای مختلف شهر تبریز، با در اختیار قرار دادن تمام ظرفیت های خود، در اجرای چنین برنامه هایی نقشی بسیار پررنگ و گسترده ای را ایفا نماید.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز با قرائت روایتی از حضرت امام صادق(ع) که فرموده “کسانی که بخاطر خدا یاد می دهند و یاد می گیرند و عمل می کنند در میان اهل آسمانها بزرگ و با عظمت شناخته می شوند” اظهار داشت؛   دانش آموزان و معلمان شهید را می توان مصداق بارز این روایت دانست که علاوه بر تعلیم و تعلم وظایف دینی ، خود نیز با ایثار جان خویش به آن عمل کرده اند.
حجت الاسلام حمیدی افزود: در ایام هفته بسیج لازم است یادی بکنیم از حضرت امام خمینی (ره) ، آن ابر مرد تاریخ که با شخصیت بزرگ و معنوی و حرکت ابراهیمی خود دنیا را متوجه اسلام و ارزش های ناب انسانی و اسلامی نمود.
وی ادامه داد: بسیج مستضعفین که حضرت امام خمینی(ره) بنیان گذار آن بودند و مقام عظمای ولایت حضرت امام  خامنه ای با رهنمود های خویش هدایت گر آن هستند امروز به عامل امنیت و توسعه کشور تبدیل شده است که می تواند در تمام عرصه های فرهنگی و اجتماعی و سیاسی حضور گسترده ای داشته باشد که شما دانش آموزان بسیجی به عنوان فعالین عرصه فرهنگ می توانید نقش موثری را در نشر  ارزش های دینی ، اسلامی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی و جنگ نرم دشمنان داشته باشید که از مطالبات مهم مقام معظم رهبری نیز می باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز