روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 673
  • 659
  • 1,438,234
نقل و انتقالات تــراکتور از این جیب به آن جیب !

تراکتورسازی در حالی به دنبال جذب فرناندو دخسوس و محمدحسین کنعانی‌زادگان است که به نظر می‌رسد با توجه به یکی بودن مالک دو تیم، این تیم کار دشواری برای این نقل و انتقالات نداشته باشد.
در حالی که تیم ملی آماده حضور در جام ملت‌ها می‌شود، بحث نقل و انتقالات تیم‌ها داغ شده است و تیم‌ها به دنبال تقویت نقاط ضعف خود در پست‌های مختلف هستند و شاگردان تقوی هم برای این موضوع رو به تیم دوم خود آورده‌اند.
تراکتورسازی تبریز که در نقل و انتقالات تابستان، خریدهای پر سر و صدایی داشت، باعث شد نام ستاره‌های مختلف ایرانی و خارجی اطراف این تیم زیاد شود. بازیکنانی نظیر فرشاد احمدزاده، مهدی طارمی، رضا قوچان‌نژاد و عمر خربین از جمله نام‌هایی هستند که پرامون این باشگاه شنیده می‌شوند. البته ظاهرا زنوزی برای تقویت تراکتورسازی در دروازه و خط دفاع به سراغ تیم دوم خود یعنی ماشین‌سازی رفته تا مدافع ملی‌پوش سبزپوشان یعنی محمدحسین کنعانی‌زادگان و گلر برزیلی این تیم یعنی دخسوس را به خدمت بگیرد. این در حالی است که نصیرزاده، مدیرعامل ماشین‌سازی در صحبت‌های اخیر خود گفته اگر تراکتورسازی بازیکنی می‌خواهد باید با ما صحبت کند اما به ظاهر کار تراکتورسازی برای انتقال این دو بازیکن خیلی سخت به نظر نمی‌رسد و مالک متمول آذربایجانی‌ها می‌تواند بهترین بازیکن تیم دوم شهر تبریز را به جمع شاگردان تقوی اضافه کند.
همچنین با بازگشت استوکس، به نظر می‌رسد سرخپوشان آذربایجان تنها به یک مهاجم برای جایگزینی اروین نیاز دارند که با توجه به حضور گزینه‌های این باشگاه در اردوهای تیم‌های ملی‌شان، مذاکرات تراکتورسازی با این بازیکنان کمی به تعوق می‌افتد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز