نمازخانه‌ ها به عنوان زیرساخت‌ های فرهنگی شهر محسوب می شوند

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه چهار کلانشهر تبریز، جلسه شورای هماهنگی ستاد اقامه نماز شهرداری منطقه۴ با حضور شهردار و اعضای ستاد منطقه و نیز رییس ستاد اقامه نماز شهرداری تبریز برگزار شد.
اکبر امجدی؛ شهردار منطقه۴ اظهار داشت: مطابق تاکیدات دینی، بهترین عبادت، خدمت به خلق خداست و هر قلبی که متوجه نماز باشد، از گناه و تخطی به دور است.
وی تصریح کرد: بخشی از فعالیت‌ های خدماتی و عمرانی منطقه، مربوط به سامان‌دهی فضاهای عمومی و رسیدگی به وضعیت بوستان‌ ها و پارک‌ هاست، نمازخانه‌ ها به عنوان یکی از زیرساخت‌ های فرهنگی شهر، در این فعالیت‌ ها، جایگاه خاص خود را دارد و تجهیز و نظافت‌شان، باید مستمراً پیگیری شود.
در ادامه این جلسه، حجت الاسلام والمسلمین اقدم؛ رییس ستاد اقامه نماز شهرداری تبریز با تقدیر از اقدامات شهرداری منطقه۴ در راستای ترویج فرهنگ نماز و تجهیز نمازخانه های سطح منطقه، بر تداوم برگزاری جلسات شورای هماهنگی تاکید کرد.
وی با بیان اینکه چهار سال متوالی شهرداری تبریز به عنوان دستگاه برتر و شایسته تقدیر در حوزه نماز انتخاب شده است، بیان داشت: خانواده بزرگ شهرداری تبریز با توجه جدی به فریضه نماز، در راستای اشاعه فرهنگ غنی و اصیل اسلامی قدم بر می دارد.
در این جلسه، معاون مالی و اقتصادی، مدیر حراست، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام سجاد(ع)، امام جماعت، مدیر امور اداری، مسئول امور فرهنگی و مدیر امور ارتباطات نیز حضور داشتند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از