روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 376
  • 798
  • 1,333,875
نمایندگان استان پیگیر انتخاب وزیر از آذربایجان شرقی هستند

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر گفت: بنده و دیگر نمایندگان استان پیگیر انتخاب نفراتی از آذربایجان شرقی برای تصدی دو وزارت علوم و نیرو هستیم.
شهاب‌الدین بی‌مقدار با بیان این مطلب افزود: نمایندگان استان به طور جدی تلاششان را برای انتخاب وزرایی ترک به ویژه از استان آذربایجان شرقی انجام می‌دهند؛ چرا که افراد لایقی در این استان وجود دارد که شایسته وزیر شدن هستند.
وی تصریح کرد: بنده در مصاحبه اخیر با خبرگزاری ایسنا اعلام کرده بودم که نمایندگان استان پیگیر انتخاب وزرای ترک هستند که متأسفانه برخی رسانه‌ها که از قضا بار اولشان هم نیست، صحبت‌های بنده را تحریف کردند که پیگیر این موضوع هستم.
بی مقدار تأکید کرد: در حالی که مصاحبه کننده زنده است و خبرگزاری ایسنا هم پابرجاست، این تحریف‌ها چه معنی دارد؟ بنده بار دیگر به شهروندان اعلام می‌کنم که به همراه دیگر نمایندگان استان پیگیر انتخاب نفراتی از استان برای دو وزارت باقی مانده هستم و امیدواریم این مطالبه‌ی به حق مردم آذربایجان به نتیجه برسد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز