روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 34
  • 700
  • 1,331,974
نماکاری سنتی پل دارایی توسط شهرداری منطقه ۸ تبریز

شهردار منطقه هشت از اجرای طرح نماکاری و سنتی‌سازی پل دارایی در کنار مسجد صاحب الامر خبر داد.
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۸ تبریز، محبوب تیزپاز، طرح سنتی سازی پل دارایی را در جهت همخوانی این پل با بافت تاریخی منطقه و مسجد صاحب الامر اعلام کرد و افزود: با توجه به مجاورت پل دارایی با مسجد تاریخی صاحب‌الامر، نوسازی و زیباسازی این پل در دستور عمرانی منطقه قرار گرفته‌است.
وی اضافه کرد: طی روزهای اخیر، عوامل عمرانی منطقه ۸ جهت افزایش زیبایی های این پل و همخوانی با بافت تاریخی منطقه، عملیات سنتی سازی و نماکاری پل دارایی را آغاز کرده است.
شایان ذکر است در نماکاری این پل از سنگهای اسپراخون با نقش های تراش خورده گلدار استفاده می‌شود که بعد تکمیل بر زیبایی این پل خواهد افزود.
هم چنین شهرداری منطقه ۸ دراطلاعیه ای در خصوص ارائه مجوز حفاری در بازار صادقیه شهرداری منطقه ۸ به منظور کف‌سازی بازار صادقیه اطلاعیه‌ای در خصوص مجوز انشعابات صادر کرد.
در این اطلاعیه آمده‌است: «به اطلاع کلیه اصناف و کسبه بازار صادقیه می‌رساند، مرحله کف‌سازی، مرمت و جداره‌سازی بازار صادقیه در آستانه شروع است، لذا خواهشمند است تا مورخه چهارم شهریور نسبت به خرید انشعاب آب و فاضلاب و درخواست مجوز حفاری اقدام نمایند. در صورت عدم انجام اقدامات مقتضی، شهرداری منطقه هشت تا ۳ سال آتی هیچ گونه مجوز حفاری برای انشعابات آب و فاضلاب صادر نخواهد کرد.»

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز