روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
نمایشگاه دستاوردهای بانوان گامی موثر در راستای تحقق شعار سال

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز ، نمایشگاه دستاوردهای بانوان هنرمند مراکز فرهنگی شهرداری را گامی موثر در راستای تحقق شعار «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» عنوان کرد.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای هنری بانوان فرهنگسرا ی الغدیر با بیان خبر فوق اظهار داشت، مشابه نمایشگاهی که در فرهنگسرای الغدیر در احال اجرا است، در مناطق دیگرنیز در حال افتتاح و اجراست و تاکنون ۵ منطقه مشابه این نمایشگاه را افتتاح کرده و توانمندی های کارآموزان خود را به نمایش گذاشته اندو بقیه مناطق نیز در روزهای آتی توانمندی های کارآموزان خود را به نمایش خواهند گذاشت.
حجت الاسلام احمد حمیدی گفت:این نمایشگاه تقریبا کار سه سال دوره های آموزشی می باشد که مربیان حوزه های مختلف مهارتی ، صنایع دستی ، قرآنی و …به شهروندان انتقال داده اند ودر نتیجه کاراموزان طی این نمایشگاه قادرهستند مهارت های آموزشی خود را به عرصه تولید رسانده و به بازار عرضه کنند.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز ادامه داد: هدف شهرداری تبریزتوانمند سازی خانواده ها خصوصا بانوان در راستای عمل به اقتصاد مقاومتی و فراهم نمودن زمینه خوداشتغالی این عزیزان است.کارآموزان این فرهنگسراها و مراکز فرهنگی ضمن مهارت آموزی ، اوقات فراغت خود را پر نموده و زمینه خلاقیت و نواوری برای انها فراهم میشود و تلاش بر اینست که در کنار ان بازار عرضه فراهم کنیم تاکاراموزان بتوانند توانمندی های خود را معرفی کرده و محصولاتی را که تولید کرده اند با فراغ خاطر عرضه کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز